Vegas Video 14 Pro w doskonałej cenie – powrót Humble Software Bundle | Tabletowo.pl

Vegas Video 14 Pro w doskonałej cenie – powrót Humble Software Bundle

Dołącz do dyskusji 0

Wystartowała właśnie najnowsza edycja akcji Humble Software Bundle, w ramach której za niewielkie pieniądze można legalnie wejść w posiadanie doskonałego zestawu aplikacji dla twórców. Przygotowany przy współpracy z firmą Magix zestaw, zawiera między innymi aplikacje do obróbki video, dźwięku i fotografii dla systemu Windows. Brzmi znajomo?

Nie bez powodu: aktualna oferta, przygotowana jako Humble Software REBundle: VEGAS Pro: Discover Creative Freedom jest w istocie powtórzeniem identycznej akcji z grudnia 2017, w ramach której, jak nazwa wskazuje, można było nabyć między innymi pakiet Vegas Video 14 Pro Edit. Typowo dla Humble, pakiet podzielony został na trzy części.

Na pierwszą z nich składają się:

  • Music Maker 80s Edition
  • MAGIX Photo Manager Deluxe
  • Soundpool: Blockbuster

Zestaw ten dostępny jest na zasadzie płać ile chcesz, przy czym minimalna wpłata wynosi 1 $. To całkiem niewiele za aplikację do tworzenia muzyki à la lata 80 XX w, program do zarządzania fotografiami i pakiet ścieżek dźwiękowych naśladujących znane hollywoodzkie produkcje do wykorzystania w naszych dziełach.

Kolejne trzy aplikacje dostępne stają się, gdy nasza wpłata przekroczy średnią wpłatę ze wszystkich pakietów – w momencie gdy to piszę, ten pułap wynosi 18,63 $, przy czym zmienia się on dość szybko. Zestaw ulega rozszerzeniu o:

  • Xara Photo & Graphic Designer
  • MAGIX Photostory Deluxe
  • Music Maker Hip Hop Beat Producer

Jak widać, zdjęcia będzie można poprawić, przygotować z nich interesujący pokaz z efektami specjalnymi, a na deser będzie jak pobawić się beatami hiphopowymi, jeśli to akurat nam w duszy zagra.

Płacąc 20 $ lub więcej (cena minimalna jest sztywna) dostępne stają się prawdziwe perełki:

  • VEGAS Pro 14 Edit
  • MAGIX Vintage Effects Suite
  • Xara Web Designer Premium
  • MAGIX Video Sound Cleaning Lab

Vegas 14 to potężny pakiet do nieliniowej obróbki video – obsługuje między innymi kodek HEVC i rozdzielczości 4K przy wyższym niż 30 fps klatkażu. Jako uzupełnienie jego możliwości dostaniemy wtyczki efektowe VST w pakiecie Vintage, wirtualne laboratorium do zaawansowanej obróbki i oczyszczania ścieżek audio oraz, średnio pasujący do reszty (co nie znaczy, że nieprzydatny), program do przygotowywania stron www.

Kompletny pakiet po przeliczeniu kursów kosztuje około 67-70 zł, oferując przy tym aplikacje o wartości 928 $ (około 3150 zł) – chyba sami przyznacie, że warto z niego skorzystać, nawet jeśli połowa z nich okaże się później całkowicie zbędna :)

Pakiet do pobrania: Humble Software REBundle: VEGAS Pro: Discover Creative Freedom 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona