Dying Light i Left 4 Dead 2 – co wyjdzie z takiego połączenia?

Nie wiemy, ale już wkrótce się dowiemy

Left 4 Dead 2 już niebawem będzie obchodził swoje dziesięciolecie, a ukochana gra fanów strzelania do zombie nadal nie doczekała się kontynuacji. Valve nie śpieszy się z tworzeniem trzeciej części swojego kooperacyjnego hitu (tak, jak z resztą z każdą produkcją gry z „trójką” w tytule…), tak więc sprawy w swoje ręce bierze polski Techland, zapowiadający tajemniczy projekt związany z Dying Light i Left 4 Dead 2.

Reklama

Nie ma co się jednak spodziewać jakiegoś ogromnego projektu — najprawdopodobniej będzie to proste wydarzenie (pewnie czasowe) z dodatkową zawartością do gry Dying Light, która pomimo już 4 lat na karku, nadal cieszy się sporą popularnością wśród graczy. I tak mimo wszystko miło, że taka współpraca została nawiązana – cieszy, że ktoś postanowił przypomnieć o Left 4 Dead 2 po tylu latach. A może i samo Valve planuje coś ogłosić na dziesiątą rocznicę? Już wkrótce się dowiemy. Dying Light zadebiutował na rynku w styczniu 2015 roku na PC, PlayStation 4, a także Xbox One.

Reklama

Cała akcja jest kontynuacją długoletniego wspierania Dying Light, a przy okazji na pewno posłuży jako dobra promocja drugiej części tej pierwszoosobowej gry akcji, z dużym naciskiem na parkour, której premiera jest planowana na 2020 rok. A kiedy można się spodziewać crossoveru Dying LightLeft 4 Dead 2? Techland również milczy i na ten temat, ale prawdopodobną datą wydaje się 17 listopada 2019 roku – czyli dzień dziesiątej rocznicy wydania Left 4 Dead 2 na Steam.

Techland prezentuje swoje wyniki finansowe za 2018 rok. Dying Light nadal w formie!

Czekacie na to, co wyjdzie z połączenia Dying LightLeft 4 Dead 2?

Źródło: Twitter

Reklama