V700 i V400 to nowa generacja tabletów LG? 18

V700 i V400 to nowa generacja tabletów LG?

 LG-V400

Nieocenione źródło przecieków, jakim jest Federalna Komisja Łączność w Stanach Zjednoczonych, dostarcza nam garść informacji o nadchodzących urządzeniach LG, które będą najprawdopodobniej początkiem nowej generacji tabletów koreańskiego producenta.

LG-V700

Niestety o nadchodzących produktach nie mamy zbyt wielu informacji. Możemy domniemać jedynie o dacie premiery. Aczkolwiek i w tym aspekcie można powiedzieć jedynie „coming soon”…

LG V700 ma się się charakteryzować 10-calowym ekranem. Natomiast V400, podobnie jak zeszłoroczny LG G Pad, wyświetlaczem o przekątnej 8,3-cala.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo nawet czy LG pozostanie przy nazwie G Pad, czy może tytułowe tablety są początkiem czegoś nowego. Przejście certyfikacji w FCC zwiastuje nam niedaleką, aczkolwiek z reguły nieokreśloną premierę nowych urządzeń. Miejmy nadzieję, że LG chce namieszać na rynku i szykuje coś nietuzinkowego.

Zaledwie wczoraj pisałem o spłaszczonej nakładce Optimus UI, która powinna zostać pokazana światu przy okazji LG G3. Koreańczycy pokazali już, że potrafią dodać szereg ciekawych funkcji do swoich urządzeń. Mam nadzieję, że w nadchodzących tabletach zawita flat design i funkcje systemowe pozwalające konkurować z tabletową flotą Samsunga.

Recenzję LG G Pad 8.3 w wykonaniu Kasi możecie przeczytać tutaj.

źródło