UPC daje w prezencie na święta smartfon albo telewizor
źródło: UPC

UPC daje w prezencie na święta smartfon albo telewizor

Do świąt Bożego Narodzenia pozostał już tylko niewiele ponad miesiąc. Powoli można zacząć już myśleć o prezentach – UPC przygotowało dla swoich klientów specjalną ofertę, w ramach której mogą otrzymać w prezencie smartfon lub jeden z dwóch telewizorów.

UPC – oferta na święta Bożego Narodzenia 2019

W bożonarodzeniowej promocji klienci mogą otrzymać w prezencie smartfon Samsung Galaxy A10 (za który w oficjalnej polskiej dystrybucji trzeba zapłacić przynajmniej 659 złotych), jeśli zdecydują się na jeden z dwóch pakietów. W skład pierwszego wchodzą internet światłowodowy do 500 Mbit/s i abonament komórkowy Smart (z paczką 10 GB internetu mobilnego) za 99,99 złotych miesięcznie. Drugi obejmuje natomiast internet światłowodowy do 300 Mbit/s i telewizję do 165 kanałów (122 w jakości HD) z dekoderem Horizon (z Wi-Fi i nagrywarką) oraz kanałami Eleven Sports i Cinemax za 109,99 złotych miesięcznie. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące. Podane powyżej ceny zawierają rabaty za e-rachunek (5,01 zł) i zgodę marketingową (5,01 zł).

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Klient może także wybrać telewizor – 43-calowy Samsung 4K HDR (UE43RU7172) i 40-calowy Sony Full HD HDR (KDL-40WE660). Jeden i drugi kosztuje w sklepach ~1500 złotych. W ich przypadku dostępne są cztery pakiety, w skład których wchodzi internet światłowodowy do 300 Mbit/s lub do 500 Mbit/s i telewizja do 165 kanałów (122 w jakości HD) wraz z dekoderem Horizon z nagrywarką oraz pakietem kanałów dodatkowych: Eleven Sports i Cinemax albo HBO i Cinemax (w zależności od tego, czy komuś bardziej zależy na programach sportowych, czy na filmach i serialach). Warto dodać, że pakiet z HBO obejmuje też HBO GO i HBO OD. Ceny zaczynają się od 149,99 złotych miesięcznie i kończą na 179,99 złotych miesięcznie. One także uwzględniają rabaty za e-rachunek (5,01 zł) i zgodę marketingową (5,01 zł).

Pakiety z telewizorem w prezencie obejmują również usługę Multiroom CI+ (możliwość oglądania telewizji w innym pomieszczeniu bez konieczności posiadania drugiego dekodera). Oferta świąteczna obowiązywać będzie aż do 31 stycznia 2020 roku. Liczba prezentów jest ograniczona. Zostaną one wysłane wkrótce po instalacji.

UPC daje w prezencie na święta smartfon albo telewizor
Oferta UPC na święta Bożego Narodzenia 2019 (źródło: UPC)

Źródło: informacja prasowa