Świetna wiadomość dla klientów UPC, którzy korzystają z Apple TV

Apple TV zyskuje sobie w Polsce coraz to większą rozpoznawalność. Trudno jeszcze mówić o tym, by firma z logo nadgryzionego jabłuszka wprawiała konkurencję w kompleksy, jednak – patrząc po moich znajomych – dostrzegam pewien progres. Ten sam progres najwyraźniej zauważyło UPC, które postanowiło wydać dedykowaną wersję swojej flagowej aplikacji na Apple TV.

Horizon GO jeszcze do niedawna był dostępny tylko dla użytkowników Androida oraz Amazon Fire TV. Jest to bardzo udane narzędzie, które pozwala nie tylko na oglądanie wybranych programów z poziomu smartfona lub innego kompatybilnego urządzenia, ale też daje możliwość planowania nagrań. Korzystam z tej funkcji bardzo często i nie zgłaszam przy tym żadnych uwag co do jakości działania programu.

Reklama
Fot: UPC

Co ważne, Horizon trafia właśnie pod strzechy wszystkich tych, którzy korzystają z Apple TV. Z opisu, jaki możemy znaleźć w dziale prasowym producenta wynika, że funkcjonalność programu jest dokładnie taka sama, jak na Androidzie. Warto też w tym miejscu docenić UPC za wsparcie funkcji Replay TV oraz dodanie wyszukiwania głosowego, które znacząco ułatwia odnalezienie interesujących nas kanałów lub programów.

iOS 13 to nie tylko Dark Mode. Oto ukryte funkcje, które warto znać

Jeśli korzystacie z Apple TV, powinniście mieć już możliwość pobrania i uruchomienia Horizon GO na swoich urządzeniach. Niejako dla zasady dopowiem tu tylko, że program jest darmowy, a logujemy się do niego z wykorzystaniem tych samych danych, które pozwalają szybko podejrzeć najważniejsze informacje o naszym koncie w zakładce Moje UPC.

źródło: UPC, informacja prasowa