Ulefone Power 3 zaoferuje nie tylko Androida 8.1 Oreo i baterię 6080 mAh, ale też cztery aparaty i Face ID | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Ulefone Power 3 zaoferuje nie tylko Androida 8.1 Oreo i baterię 6080 mAh, ale też cztery aparaty i Face ID

Dołącz do dyskusji 0

Ulefone już raz zdradziło co nieco na temat Ulefone Power 3. Teraz producent dorzucił do tego kilka nowych informacji i kłamstwem by było stwierdzenie, że smartfon nie zapowiada się interesująco. Nadchodząca nowość na pewno skradnie niejedno serce.

Przypomnijmy najpierw to, co już wiemy na temat Ulefone Power 3Smartfon zostanie wyposażony w wyświetlacz o proporcjach 18:9 (2:1), co w sumie nie dziwi, ponieważ taka jest obecnie moda, a chińscy producenci niezwykle ochoczo adaptują wszelkie nowinki. Urządzenie ma zasilać akumulator o pojemności aż 6080 mAh, co – według zapewnień producenta – ma wystarczyć na nawet 4 dni pracy na pojedynczym ładowaniu. Oczywiście nie zabraknie wsparcia dla technologii szybkiego ładowania.

Wisienką na torcie ma być preinstalowany system Android 8.1 Oreo. Ja jestem skory nazwać to nawet killer feature, ponieważ bardziej „markowi” konkurenci nadal z uporem maniaka stosują Androida Nougat. Ba, według plotek, niektóre przyszłoroczne high-endy mają debiutować z Androidem 8.0 Oreo na pokładzie, podczas gdy Android 8.1 Oreo będzie dostępny już w grudniu 2017 roku.

Co jeszcze zaoferuje Ulefone Power 3? Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że ma być jeszcze bardziej na bogato. Smartfon zostanie bowiem wyposażony w podwójny aparat główny zarówno na tyle, jak i przodzie. Jak podaje Ulefone, na pleckach znajdzie się moduł, złożony z 16 Mpix i 5 Mpix „oczek”, natomiast na froncie mamy się spodziewać duetu 13 Mpix + 5 Mpix.

Do tego urządzenie będzie miało nie tylko czytnik linii papilarnych, ale również system rozpoznawania twarzy, który ostatnimi czasy także szybko zdobywa popularność i decyduje się na niego coraz więcej producentów.

Według zapowiedzi Ulefone, model Ulefone Power 3 zadebiutuje w połowie grudnia tego, 2017 roku.

Artykuł powstał przy współpracy z Ulefone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona