Ulefone Power 3 – pierwszy smartfon z dużą baterią 6100 mAh i Androidem 8.1 Oreo, już wkrótce

Nic bardziej nie działa na nerwy niż telefon, który potrzebuje nieustannego doładowywania baterii. Zrozumiałe więc, że coraz więcej osób, zrażonych tego typu doświadczeniami, obiecuje sobie, że ich następny smartfon będzie miał większy akumulator. Ulefone, zachęcone dobrym przyjęciem modeli Power i Power 2, pracuje już nad kolejnym urządzeniem z tej serii – Ulefone Power 3.

Podobnie jak w wypadku poprzedników Ulefone 3, smartfon będzie wyposażony w solidnej pojemności baterię – producent wspomina o ogniwie aż 6100 mAh. Przy takim zapasie energii nowy smartfon będzie mógł zaoferować nawet 4 dni umiarkowanej eksploatacji.

Zgodnie z aktualnymi trendami, Ulefone Power 3 będzie wyposażony w spory ekran o proporcjach 18:9, ograniczający przestrzeń dla ramek. Przyda się na długie seanse filmowe.

Oprócz tego nowy długodystansowiec Ulefone zadziała pod banderą świeżo wydanego Androida 8.1 Oreo, co gwarantuje jeszcze lepsze zarządzanie baterią niż w wypadku starszych wersji systemu.

Ulefone Power 2

Gdybyście chcieli śledzić informacje o Ulefone Power 3 na bieżąco, korzystajcie z oficjalnej strony internetowej Ulefone. Smartfon ma trafić na rynek w grudniu, ale jeśli bardzo się Wam śpieszy z zakupem urządzenia z dużą baterią, możecie wziąć pod uwagę aktualny model, Power 2 – w autoryzowanym sklepie na Aliexpress można go dostać za 164, 76 dolara.

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone

Komentarze

 • Grzegorz Nowak

  Power 2 (w tytule) czy Power 3 (tak jest na grafice)

  • K. Roll

   3, tak jak jest w artykule xD Dzięki :D

 • Michu S

  Jestem posiadaczem Ulefone Power 2 i z reklamowanego czasu działania telefonu na jednym ładowaniu mogę się tylko pośmiać – 2 dni to max dla tego smartfona i to tak przy średnim użytkowaniu. Więc proszę nie wciskajcie ludziom kitu że Trójka będzie trzymała 4 dni – no chyba że na czuwaniu czyli przy wyłączonym ekranie.

  • Zgodzę się z tym. W moim przypadku telefon trzyma mi 2-2,5 dni max. Najśmieszniejsze jest to, że prędzej miałem Redmi 3s i tamten telefon trzymał praktycznie tyle samo. Różnica była zauważalna jedynie przy testach SOT. Redmi dochodził mi średni do 7-8h, Ulefone Power 2 do jakichś 10-11 (jeśli dobrze pamiętam). Dodatkowo dochodzą wycierające się przyciski (u mnie power i krawędź szuflady Sim) a wsparcie moderów jest TRAGICZNE :/ Nawet TWRP działającego na 100% jeszcze nie ma :/

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona