Jeszcze w tym miesiącu pojawi się Ulefone MIX, a producent podkręca atmosferę porównaniem do iPhone’a 8 | Tabletowo.pl

Jeszcze w tym miesiącu pojawi się Ulefone MIX, a producent podkręca atmosferę porównaniem do iPhone’a 8

Dołącz do dyskusji 0

To zaskakujące, jak jeden bezramkowy telefon może namieszać w trendach rynkowych, prawda? Xiaomi Mi Mix – bo to o nim mowa – doczekał się już swojego następcy, a konkurencja nie śpi i szykuje swoje urządzenia, które również mają zachwycać stosunkiem powierzchni ekranu do panelu przedniego. Należy do nich między innymi Ulefone, który postanowił porównać, jak ich nadchodzący model – MIX – wypada przy ósmych iPhone’ach.

O tym, że Ulefone szykuje swoją intepretację bezramkowca, informowaliśmy Was dokładnie tydzień temu. Producent stara się, aby potencjalni konsumenci nie zapomnieli o urządzeniu i wypuszcza kolejne informacje na temat nadchodzącego urządzenia.

Powyższe wideo to tak naprawdę klip promocyjny, który ma raczej cieszyć oko i wzbudzać zainteresowanie, niż powiedzieć nam cokolwiek na temat specyfikacji nadchodzącego Ulefone MIX. Jest jednak coś, co jest nieco bardziej wymowne – render porównujący rozmiary urządzenia do ósmych iPhone’ów – zarówno wersji zwykłej, jak i nieco większej – Plus.

Jak możecie zobaczyć sami, Ulefone MIX ma ekran takiej wielkości jak iPhone 8 Plus, przy czym pozostaje nieco mniejszy niż standardowy smartfon od Apple tej samej generacji. Według tego renderu, omawiane urządzenie jest praktyczne pozbawione ramek z trzech stron, przy czym na samym dole mamy do czynienia z nieco większą przestrzenią, na której umieszczono przycisk Home.

Trzeba przyznać, że pod kątem wizualnym, Ulefone MIX zapowiada się całkiem nieźle, choć niespecjalnie przywiązywałbym się do powyższej grafiki – na pewno zachowuje ona stosunki pomiędzy rozmiarami telefonów, ale nie sądzę, aby wiernie oddawała wygląd urządzenia. Jeżeli jednak producent rzeczywiście osiągnie proporcje powierzchni ekranu do panelu przedniego na poziomie 90,2%, to Ulefone MIX będzie naprawdę ładnym „bezramkowcem”.

Smartfon ma zostać zaprezentowany już wkrótce, niemniej producent woli wstrzymywać się z ujawnianiem nam dokładnej specyfikacji Ulefone MIX, daty samej premiery, a nawet cen i ofert przedsprzedażowych. Jedyne szczegóły, jakie znamy, to podwójny aparat służący do tworzenia zdjęć z efektem bokeh, ale całą resztę powinniśmy poznać jeszcze w tym miesiącu.

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona