Teraz możesz przynieść do Orange swój smartfon i ubezpieczyć go w ramach usługi ,,Orange Smart Care’’ - Tabletowo.pl

Teraz możesz przynieść do Orange swój smartfon i ubezpieczyć go w ramach usługi ,,Orange Smart Care’’

Jeszcze do niedawna z usługi Orange Smart Care mogli skorzystać wyłącznie klienci Orange, którzy przy podpisywaniu nowej lub przedłużaniu dotychczasowej umowy z operatorem dobierali urządzenie. Od teraz jednak ubezpieczenie to jest dostępne także dla tych, którzy wybierają ofertę z samą kartą SIM.

Miesięczny koszt usługi Orange Smart Care wynosi 8,99 złotych, ale pierwszy miesiąc jest za darmo. Usługa włączana jest na czas nieokreślony, lecz klient może ją w każdym momencie wyłączyć – z wyjątkiem pierwszego miesiąca, stanie się to wraz z końcem obecnie trwającego okresu rozliczeniowego (w pierwszym przypadku od razu), chociaż pod warunkiem, że użytkownik zleci to co najmniej 24 godziny przed jego zakończeniem. Usługa jest też automatycznie wyłączana, gdy skończy się umowa na usługi telekomunikacyjne i klient jej nie przedłuży.

W ramach usługi Orange Smart Care SIMO użytkownik dostaje przeznaczoną na naprawy pulę w wysokości 500 złotych. Jest ona ważna przez 12 miesięcy – po ich upływie się odnawia, aczkolwiek niewykorzystane środki nie przechodzą na kolejny rok, tylko przepadają. Usługa swoim zakresem obejmuje:

  • usunięcie uszkodzenia wyświetlacza (tj. naprawę lub wymianę wyświetlacza), a także naprawę lub wymianę obudowy, aparatu (przedniego lub tylnego) oraz przycisków, o ile te elementy uległy uszkodzeniu wraz z wyświetlaczem, oraz jeżeli zachodzi konieczność ich naprawy lub wymiany
  • usunięcie skutku zalania wodą urządzenia (tj. osuszenie urządzenia albo wymianę płyty głównej)

A do tego jeszcze m.in. diagnozę stanu urządzenia za pomocą dedykowanej aplikacji, bezpłatną infolinię oraz pokrycie kosztów ekspertyzy i transportu. Jeżeli natomiast łączne koszty przekroczą kwotę, dostępną w puli, to klient dostanie 10% zniżki na wykonanie naprawy, aczkolwiek tutaj wyłączone są urządzenia marki Apple.

Na koniec wypada jeszcze przypomnieć, że pula środków na naprawę urządzenia w przypadku klientów, którzy wraz z podpisywaniem nowej lub przedłużaniem obecnej umowy dobierają sprzęt, jest wyższa o 300 złotych i wynosi w sumie 800 złotych. Wysokość miesięcznej składki jest natomiast dokładnie taka sama, tj, 8,99 złotych.

Regulamin usługi ,,Orange Smart Care’’

Polecamy również:

Orange zwiększa miesięczną opłatę za ubezpieczenie Orange Smart Care

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska, Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona