Xoom – tablet od Motoroli bez żadnych blokad | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Xoom – tablet od Motoroli bez żadnych blokad

Dołącz do dyskusji 0

Nadszedł teraz taki czas, że informacje dotyczące Motoroli Xoom będą do nas napływać bardzo często. Wszystko przez to, że jest on już w posiadaniu użytkowników. W poprzednim newsie możecie zobaczyć, dzięki mojemu koledze Tomkowi, proces rozpakowania urządzenia. Ja tym razem mam pewne ciekawe informacje.

Odwiedzając forum xda, możemy się dowiedzieć dwóch bardzo ważnych rzeczy. Tak dobrych, że postanowiłem o nich napisać, bo na pewno się z nich ucieszycie.

Po pierwsze, okazało się, że bootloader da się w prosty sposób odblokować o czym mówi sama Motorola. Otwiera to furtkę dla wszystkich developerów, którzy dzięki temu mogą zrobić z oprogramowaniem tabletu co zechcą.

Druga i chyba ważniejsza wiadomość od pierwszej to taka, że Xoom nie ma żadnej blokady na WiFi. Jak się okazuje, było to tylko działanie marketingowe, żeby Verizon mógł trochę zarobić. W rzeczywistości sprzęt może być sprzedawany (oczywiście w Ameryce) detalicznie i nie będzie on w żaden sposób zablokowany. Ta wiadomość powinna ucieszyć tych, którzy chcą sobie kupić tablet zza morza ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona