Motorola Xoom rozpakowana (wideo)

Dzięki dostępowi do bogatszego źródła wiadomości na temat tabletów (dziękuje Kasiu) mogę podzielić się z Wami najnowszym (i chyba pierwszym) filmem dostępnym na YouTube z rozpakowania Motoroli Xoom. Film oczywiście za chwilkę zobaczycie sami… poniżej będą moje uwagi :-) (jeszcze nie kupiłem a już narzekam). Film jest dobrej jakości, więc warto rzucić okiem co może nas czekać już niedługo (o ile opróżnimy Świnkę Skarbonkę).

Więc, co rzuciło mi się w oczy :-):

1. Jeśli będziecie rozpakowywać tablet – zacznijcie od ściągania folii ochronnej z pleców a potem dopiero z ekranu. Ja wiem, że ekran ma specjalną warstwę, itd… ale szkoda byłoby go porysować przed pierwszym włączeniem. Czyli robimy odwrotnie niż na filmie.

2. Jeśli już wydamy tyle pieniędzy na nową zabawkę… czy nie warto od razu zaopatrzyć się w folie ochronną na ekran?

3. O ile dobrze zauważyłem to wejście słuchawkowe jest na górze tabletu… Ja wiem, że za boki będziemy go trzymać… ale mimo to uważam, że tam własnie powinno być wejście na słuchawki. Pod lub nad dłonią. Umieszczone na górnej krawędzi urządzenia, na środku sprawia, że jeśli będziemy mieć krótszy kabel słuchawkowy to będzie nam dyndał na środku ekranu, przed oczami bo będzie za krótki aby go “puścić” za tabletem.

4. Skoro mamy wejście USB… czy było sens dokładać dodatkowe gniazdko tylko do ładowania?

5. Ostatnia uwaga… dlaczego ten miły Pan nie włączył Xoom’a do końca? :-(

źródło

Komentarze

 • kashiash

  1. pewnie masz racje
  2. folia na ekranie to jak gumka podczas seksu – niby bezpieczniej ale już nie to samo
  3. wejście na słuchawki w SGT jest na górze i to najlepsze miejsce na nie
  4. tak! usb łączysz do kompa i np wymieniasz dane, a ładujesz z ładowarki. Brakuje mi tego bardzo w SGT. USB daje 0,5 A, a ładowarka ponad 2A co powoduje ze tablet dużo szybciej ładuje się z ładowarki.
  5. Bo to wersja demo ;)

 • D.

  Folia na tablecie to porazka. Wystarczy dobrej jakosci pokrowiec. Posiadam iPada od 6 miesiecy uzywam go caly czas w oryginalnym pokrowcu i nie posiada chocby najmniejszej ryski. Jak nowka ze sklepu.

  • Tomasz Gałecki

   Może masz racje… najbardziej boli zawsze pierwsza rysa ;-)

 • Bartoo

  Najważniejsze co się okazało. w Xoomie da się odblokować bootloadera. Czyli Motka nie popełnia już tego błędu. Dobrze wiedzieć, bo na xda już sobie ostrzą ząbki :D

  • Tomasz Gałecki

   Jak znam życie to nie była decyzja Motoroli tylko ultimatum Google’a. To w końcu tablet wzorcowy :-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona