Twisto buduje napięcie przed startem usługi – zgarnij 50 złotych na zakupy i powalcz o Teslę, iPhone’y i Apple Watche!

Akcja partnerska

Jeśli jeszcze nie wiecie, czym jest Twisto, nic straconego – ale najwyższa pora to nadrobić. Zwłaszcza, że trwa właśnie program poleceń, w ramach którego za każdą poleconą osobę możecie otrzymać 50 złotych (co ważne, ona też!). Poza korzyścią finansową, możecie wziąć udział w konkursie dla najbardziej aktywnych użytkowników programu. W puli nagród znalazły się urządzenia Apple – iPhone’y i Watche, a nawet możliwość darmowego wypożyczenia Tesli!

Twisto to FinTech, oferujący wyjątkowo wygodną metodę płatności za zakupy internetowe. Aby zrobić zakupy z Twisto wystarczy jedno kliknięcie. Twisto płaci za kupującego do sklepu internetowego. A my zyskujemy trzy tygodnie na przetestowanie produktów i przemyślenie czy chcemy je zatrzymać. W tym czasie pieniądze nie opuszczają naszego konta. Tym samym mamy gwarantowany, dłuższy od standardowych 14 dni, okres na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Trwa on 21 dni. Dodatkowo nabywca zyskuje możliwość odroczonej, właśnie o 21 dni, zapłaty za towar, co pozwala cieszyć się nowymi nabytkami nawet w sytuacji, gdy do wypłaty jeszcze daleka droga :).

Reklama

Fintech planuje dynamiczny rozwój na polskim rynku. W tym roku wprowadzi u nas aplikację z bezpłatnym limitem kredytowym oraz kartę wielowalutową, z najbardziej korzystnym (jak twierdzą) kursem wymiany walut. Już teraz można się na te produkty rejestrować. Żeby nas do tego zachęcić Twisto uruchomiło program poleceń, w którym zarówno osoba polecająca, jak i osoba, której usługę polecamy, dostają po założeniu konta po 50 zł do wydania na zakupy internetowe. Zorganizowano również konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

Co ciekawe, wygrana iPhone’a lub Watcha nie eliminuje z rywalizacji o wypożyczenie Tesli, dlatego rekordziści pod względem aktywności udziału w programie, mogą liczyć na 50 zł za każde skutecznie polecenie, iPhone’a Xs albo Apple Watch oraz Teslę na 3 miesiące. Wszystkim czytelnikom życzymy takiej wygranej i gorąco zachęcamy do udziału, naprawdę warto!

Co zrobić, by otrzymać nagrodę?

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wykonać następujące czynności:

  1. Zarejestruj się na stronie Twisto.pl i załóż konto.
  2. Jeśli pozytywnie przejdziesz weryfikację (badana jest m.in. zdolność kredytowa), w zakładce „moje benefity” znajdziesz swój własny link polecający. Udostępnij go wśród znajomych, by ci mogli się poprzez niego zarejestrować.
  3. W momencie, gdy wniosek znajomego zostanie zaakceptowany, zyskasz dodatkowe punkty. Dodatkowo i Ty i znajomy otrzymacie po 50 zł na start.

To jeszcze nie koniec bonusów. Każdy uczestnik konkursu otrzyma od Twisto.pl konto z pakietem Plus oraz kartę z limitowanej edycji.

Konkurs trwa do 19 grudnia 2019 roku. Polega na zbieraniu punktów, przyznawanych za skuteczne polecenie nowych klientów (1 skutecznie polecony znajomy = 1 punkt dla polecającego).

Twisto.pl regularnie weryfikuje liczbę punktów posiadanych przez uczestników, co kilka dni wręczając nagrodę w postaci wybranego sprzętu Apple. I tak, osoby, które posiadają najwięcej punktów na dany dzień, zostaną uhonorowane następującą nagrodą:

  • 3.10., 17.10., 31.10., 14.11., 28.11., 12.12. – Apple Watch series 4,
  • 21.10., 18.11., 16.12. – iPhone Xs.

Na tym etapie nagrodę można otrzymać tylko raz.

Ostatnim dniem, w którym organizator zweryfikuje liczbę poleceń, będzie 19 grudnia. Pierwsze trzy osoby z najwyższą liczbą punktów otrzymają możliwość bezpłatnego wypożyczenia samochodu Tesla Model 3 na okres trzech miesięcy. Miejsca od 4 do 6 zostaną uhonorowane użyczeniem tegoż samochodu na okres jednego miesiąca.

 

Oferta specjalna dla czytelników Tabletowo.pl

We współpracy z Twisto przygotowaliśmy również specjalny bonus dla naszych Czytelników. Dla wszystkich, którzy zarejestrują się w Twisto z tego linku, zostaną udostępnione środki w wysokości 50 złotych. Pieniądze będzie można wydać już teraz w jednym ze sklepów oferujących płatności Twisto, a osoby, które wstrzymają się z zakupem do momentu debiutu aplikacji FinTechu (połowa października), będą mogły zrealizować bonus w dowolnym sklepie honorującym płatności kartą Mastercard.

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie i skorzystania z promocji! Więcej informacji dostępnych jest na stronie Twisto.pl oraz w regulaminach promocji poniżej.

Artykuł powstał we współpracy z serwisem Twisto