W 2019, kiedy będziemy mieć już dość iPhone’ów, Apple zaprezentuje trzy nowe urządzenia audio | Tabletowo.pl

W 2019, kiedy będziemy mieć już dość iPhone’ów, Apple zaprezentuje trzy nowe urządzenia audio

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnia duża muzyczna propozycja Apple, HomePod, nie stała się z miejsca hitem sprzedaży. Firma jednak tym się nie zraża, i w przyszłym roku planuje premierę trzech nowych sprzętów audio. Ciekawe, czy te „premiery” będą miały taką formę, jak w wypadku etui do ładowania AirPodsów czy maty AirPower – do bezprzewodowego ładowania iPhone’a, AirPodsów i AppleWatcha. Od konferencji, na której je zapowiedziano, minęło dziewięć miesięcy. I nic.

Bez względu na to, jak bardzo (nie)podobały nam się AirPodsy czy HomePod, Apple nie zamierza poddawać się na polu sprzętów audio. Według Bloomerga, firma pracuje już nad trzema nowymi produktami dla fanów marki nie mogących obejść się bez muzyki. Zostaną one zaprezentowane w 2019 roku. Szczegóły dotyczące harmonogramu nie są znane. Całkiem możliwe jest, że nawet samo Apple nie wie, kiedy te trzy, nieokreślone jeszcze, urządzenia będą gotowe.

Gdyby przyjrzeć się kilku ostatnim premierom nowych urządzeń Apple, to prawie każde zaliczyło opóźnienie względem pierwszej ich prezentacji. iPhone’a X można było kupić dopiero dwa miesiące po innych smartfonach, które Apple pokazało na konferencji w 2017 roku. Inteligentny głośnik HomePod też zaliczył sporą obsuwę.

Zgodnie z raportem Bloomberga, jedno z nowych urządzeń Apple to słuchawki AirPods w wersji premium, z technologią redukcji szumów i wodoodpornością. Firma najwyraźniej stara się zwiększyć liczbę użytkowników swoich akcesoriów audio. Zobaczymy, czy to dobra ścieżka, zakładając, że wyżej pozycjonowane AirPodsy premium będą kosztować więcej od obecnych, wycenianych przez producenta na 799 złotych.

Spora szansa, że w przyszłym roku zobaczymy też słuchawki nauszne od Apple, traktowane jako lepsza i droższa alternatywa wobec Solo3 od Beats. Produktem numer trzy ma być druga generacja głośnika HomePod.

Przy obecnych wiatrach, jeśli zestaw tych trzech produktów zostanie zaprezentowany w 2019 roku, to ich realne wprowadzenie na rynek może przypadać na rok 2020. A sami pewnie przyznacie, że to dość odległa perspektywa.

AirPods po ponad 2 miesiącach używania

źródło: Bloomberg przez BGR

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona