Trzy aparaty zbyt mainstreamowe dla TCL – najnowszy smartfon z czterema oczkami na obudowie | Tabletowo.pl

Trzy aparaty zbyt mainstreamowe dla TCL – najnowszy smartfon z czterema oczkami na obudowie

Dołącz do dyskusji 0

W tym roku niektórzy producenci, konstruując swoje najnowsze flagowce, wzięli sobie na cel aparaty i często zamiast jednego, zastosowali dwa. Zaowocowało to takimi urządzeniami, jak LG G5 z szerokokątnym obiektywem czy Huawei P9 z monochromatycznym. Kolejnym producentem, który chce zastosować podobny zabieg, jest TCL. Chińczycy poszli na całość i dodali drugi obiektyw zarówno do przedniej, jak i tylnej kamery. 

Nowy smartfon, oznaczony jako TCL 598, został dostrzeżony w TENAA. Wyposażono go w 5,5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920×1080 pikseli, dziesięciordzeniowy procesor Mediatek Helio X20, 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 128GB). Pojemność baterii wynosi 3030 mAh. Całość jest „skryta” w obudowie ze szczotkowanego metalu i grubości 8,7 mm.

Jednak to, co najbardziej interesuje, to aż cztery oczka obiektywów. Pierwsze dwa znajdują się na przednim panelu i mają – kolejno 5 Mpix i 8 Mpix. Kolejne dwa (oba po 13 Mpix) umieszczono na tyle. Póki co, producent nie podał jeszcze, na jakie rozwiązanie konkretnie się zdecydowano. Nie ma też mowy o dodatkowych (fotograficznych) funkcjach smartfonu. Należy jeszcze dodać, że na tylnym panelu, pod aparatami, znajduje się czytnik linii papilarnych.

TLC znalazło dobry sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Czy go wykorzysta – dowiemy się po prezentacji urządzenia, na temat której (jak na razie) nie ma jeszcze informacji.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona