Trwa przedsprzedaż Xiaomi Redmi Note 3 - mocniejsza wersja za 210 dolarów - Tabletowo.pl

Trwa przedsprzedaż Xiaomi Redmi Note 3 – mocniejsza wersja za 210 dolarów

W komentarzach część z Was dawała znać, że ma chrapkę na najnowszego smartfona Xiaomi, mianowicie Redmi Note 3. Jeśli myśleliście, że trafi w Wasze ręce jeszcze przed świętami, niestety, mam dla Was złą wiadomość – nie zdąży.

Jak już zapewne bardzo dobrze wiecie, Redmi Note 3 będzie dostępny w dwóch wersjach: standardowej – z 2GB RAM i 16GB pamięci i bardziej „wypasionej” – z 3GB RAM i 32GB pamięci (ze względu na brak gniazda microSD wybór wydaje się oczywisty – zwłaszcza, że różnica w cenie jest niewielka).

Ceny poszczególnych wersji przedstawiają się następująco:

  • 2GB/16GB: 180 dolarów,
  • 3GB/32GB: 210 dolarów.

No dobrze, a kiedy rozpocznie się wysyłka? W Gearbest widnieje data 23 grudnia, jako dzień zakończenia przedsprzedaży, która właśnie trwa. W pozostałych sklepach jest jeszcze mniej optymistycznie – 31 grudnia. Mam nadzieję, że nie popsułam Wam pomysłu na świąteczny prezent dla siebie lub kogoś bliskiego…

źródło: Gearbest 2GB/16GB; 3GB/32GB

TE WPISY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona