Transport wadliwych Galaxy Note 7 to niełatwa sprawa. Samsung przygotował do tego specjalny zestaw | Tabletowo.pl

Transport wadliwych Galaxy Note 7 to niełatwa sprawa. Samsung przygotował do tego specjalny zestaw

Dołącz do dyskusji 0

Na rynku wciąż pozostaje około 4 miliony wadliwych Galaxy Note 7, zarówno z pierwszej, jak i drugiej partii. Każdy smartfon musi zostać bezpiecznie przetransportowany do Samsunga, jednak nie jest to łatwa sprawa. Dlatego Koreańczycy przygotowali do tego specjalny zestaw.

Jeden z nich trafił do siedziby głównej XDA-Developers, dzięki czemu możemy przyjrzeć mu się bardzo dokładnie. Samsung oczywiście dołączył instrukcję, jak należy bezpiecznie zapakować smartfon, aby odesłać go z powrotem oraz żeby przy okazji po drodze nie wyrządził żadnej szkody. Co ciekawe, w zestawie znalazły się również… gumowe rękawiczki.

Galaxy Note 7 należy najpierw włożyć do specjalnego, antyelektrostatycznego woreczka i umieścić go w pudełku. Następnie to pudełko trzeba włożyć do drugiego pudełka, a potem to drugie pudełko do trzeciego pudełka. To ostatnie jest wyściełane materiałem odpornym na wysokie temperatury. Widnieje na nim też napis, że jest przeznaczone do transportu uszkodzonych/wadliwych baterii litowo-jonowych.

Samsung oficjalnie zakończył produkcję i sprzedaż Galaxy Note 7 i teraz musi postarać się, aby jak najszybciej wszystkie egzemplarze zniknęły z rynku. Osobiście jednak uważam, że nie uda mu się to w 100% i co najmniej kilku procent nigdy nie odzyska, bo ludzie ich po prostu nie oddadzą z własnej woli. Ale obym się mylił.

Źródło: xdadevelopers

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona