Toshiba Thrive 7 w pierwszych sklepach. Na razie w USA - Tabletowo.pl

Toshiba Thrive 7 w pierwszych sklepach. Na razie w USA

Tabletowo.pl Toshiba Thrive 7 w pierwszych sklepach. Na razie w USA Nowości Toshiba

Pod koniec września Toshiba zaprezentowała wersję mini niedocenianego tabletu z gumowaną obudową i wymiennym akumulatorem – Thive. W pierwszych sklepach, w których pojawiło się urządzenie Toshiba Thrive 7, trzeba za nie zapłacić 440-470 dolarów (WiFi, 32GB). Jest to o tyle dziwna sytuacja, że jej większy odpowiednik, mogący się pochwalić identycznymi parametrami technicznymi (też 32GB, WiFi), kosztuje jedynie kilkadziesiąt dolarów więcej – ok. 500 dolarów. Toshiba Thrive 7 ma oznaczenie pda03u-005007, więc jak wpiszecie je w wyszukiwarkę, wyskoczą wszystkie sklepy, w których obecnie można zakupić ten model.

Toshiba Thrive 7 niewiele różni się od większego brata. Pracuje dzięki dwurdzeniowej Tegrze 2, a systemem operacyjnym, pod kontrolą którego działa, jest Android Honeycomb w wersji 3.2. Nawet z wysokiej rozdzielczości ekranu nie zrezygnowano – wciąż jest to 1280 x 800 pikseli na 7-calowym wyświetlaczu.

Wśród pozostałych parametrów technicznych modelu znajdziemy przede wszystkim 1GB RAM, 16GB/32GB pamięci, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, port miniUSB, wyjście microHDMI oraz slot kart microSD.

Na razie nie wiadomo kiedy możemy się spodziewać polskiej premiery 7-calowej Toshiby Thrive.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona