Toshiba Thrive 7 debiutuje w Stanach - Tabletowo.pl

Toshiba Thrive 7 debiutuje w Stanach

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Toshiba Thrive 7 debiutuje w Stanach Nowości Toshiba

Toshiba ma w swoim portfolio kilka tabletów internetowych, z których żaden nie zdołał przekonać do siebie większej części potencjalnych klientów tak, by producent ten mógł się cieszyć solidnym kawałkiem tabletowego tortu. Do ostatnich z urządzeń Toshiby należy zaliczyć niedoceniany tablet Thrive (którego recenzję przeczytacie tutaj) oraz czekający na rynkową premierę model Toshiba AT200. Na tym jednak firma nie zamierza poprzestać. W dniu dzisiejszym do sprzedaży – na razie w Stanach – trafiła wersja mini pierwszego z wymienionych modeli, Toshiba Thrive 7.

Największą zaletą Thrive 7 jest niewątpliwie wyświetlacz o przekątnej 7″, mogący się pochwalić rozdzielczością 1280 x 800 pikseli. Pozostałe parametry techniczne, jak przystało na tablet z Tegrą 2 i Androida 3.2 Honeycomb, są przyzwoite. To oznacza obecność 1GB RAM, 16/32GB pamięci, slotu kart microSD, WiFi, aparatu 5 Mpix, kamerki 2 Mpix, wyjścia microHDMI oraz portu miniUSB.

Cena Toshiby Thrive 7 w wersji 16GB wynosi 380 dolarów, natomiast 32GB – 430 dolarów (oba modele bez 3G). Nie wiadomo kiedy tablet trafi do sprzedaży w Polsce.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona