Toshiba Encore z ekranem 8" i Windows 8.1 za 1299 złotych - Tabletowo.pl

Toshiba Encore z ekranem 8″ i Windows 8.1 za 1299 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Toshiba Encore z ekranem 8" i Windows 8.1 za 1299 złotych Nowości Toshiba

Jeszcze jakiś czas temu nikt nie myślał o tym, że tablety z systemem Microsoftu będą kosztować mniej niż dwa, trzy tysiące. Dziś nie ma w tym nic dziwnego. Ba! Na rynku pojawia się coraz więcej różnorakich propozycji, które przyciągają klientów właśnie ceną. Jedną z nich jest zaprezentowana podczas IFA 2013 w Berlinie Toshiba Encore, która w Polsce została wyceniona na 1299 złotych.

Nie ukrywajmy – tabletowi zapaleńcy podzieleni są na dwa obozy. Pierwszy z nich zrzesza osoby wykorzystujący tego typu sprzęt do konsumpcji treści multimedialnych i okazjonalnego tworzenia dokumentów. Drugi natomiast – zupełnie odwrotnie. I właśnie dla tych drugich idealnym wyjściem z sytuacji jest kupno tabletu z Windowsem. Ale czy aby na pewno 8-calowego?

Toshiba przygotowała dla nas właśnie 8-calowy tablet z Windows 8.1. Za jego działanie odpowiada czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3740 Bay Trail z grafiką Intel HD i 2GB RAM, a do naszej dyspozycji jest 32GB pamięci z możliwością powiększenia o kolejne GB dzięki slotowi kart microSD. Wśród złączy znajdziemy również port microUSB, wyjście microHDMI, 3.5 mm jack audio oraz gniazdo zasilania.

Na pokładzie urządzenia znalazło się miejsce dla wspomnianego już ekranu o przekątnej 8″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, Bluetooth, WiFi 802.11 b/g/n, GPS, aparatu 8 Mpix oraz kamerki 2 Mpix. Co ważne, wraz z produktem otrzymujemy licencję na pakiet Office 2013 dla użytkowników domowych i uczniów.

Tablet Toshiba Encore ma trafić do sprzedaży w połowie grudnia. Cena – 1299 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona