Toshiba Encore w przedsprzedaży za 330 dolarów (Windows 8.1 i Intel Bay Trail) - Tabletowo.pl

Toshiba Encore w przedsprzedaży za 330 dolarów (Windows 8.1 i Intel Bay Trail)

Dołącz do dyskusji 0

Był pierwszym 8-calowym tabletem pracującym pod kontrolą Windows 8.1. Miał zadebiutować na półkach sklepowych w pierwszych krajach pod koniec października, lecz jego premiera zaliczyła lekki poślizg. O jakim urządzeniu mowa? Oczywiście o tablecie Toshiba Encore, który właśnie pojawił się w przedsprzedaży w Ameryce.

Cena modelu nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, bowiem znana była już w momencie oficjalnej prezentacji i, co ważne, nic się w tej kwestii nie zmieniło. Toshiba Encore kosztuje 330 dolarów. Aktualnie można ją zamówić w przedsprzedaży między innymi przez amerykański Amazon. Co otrzymujemy za te pieniądze? Już śpieszę przybliżyć Wam parametry techniczne produktu.

A na jego pokładzie znajdziemy przede wszystkim 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, Windows 8.1, 32GB pamięci wewnętrznej oraz czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3740 o częstotliwości taktowania 1,8GHz z grafiką Intel HD, wspierany przez 2GB RAM.

Urządzenie oferuje również slot kart microSD, aparat  Mpix, kamerkę 2 Mpix, port microUSB, wyjście microHDMI, GPS oraz WiFi. Wraz z tabletem otrzymujemy pełną wersję pakietu biurowego Office Home & Student 2013.

Kiedy Toshiba Encore zadebiutuje w Polsce i w jakiej cenie? Póki co trudno przewidzieć, a oficjalnych wieści w tej sprawie brak.

Tabletowo.pl Toshiba Encore w przedsprzedaży za 330 dolarów (Windows 8.1 i Intel Bay Trail) Nowości Toshiba

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona