Tonino Lamborghini 88 Tauri to wyjątkowy 5-calowiec z 3 GB RAM i Snapdragonem 801! (aktualizacja) | Tabletowo.pl

Tonino Lamborghini 88 Tauri to wyjątkowy 5-calowiec z 3 GB RAM i Snapdragonem 801! (aktualizacja)

Dołącz do dyskusji 0

Na pewno każdy z Was kojarzy markę Lamborghini, która znana jest z tworzenia super samochodów. Jednak nie każdy wie, że powstała też firma Tonino Lamborghini, która zajmuje się super ekskluzywnymi produktami, takimi jak smartfony. Teraz pokazała nowy produkt o nazwie Tonino Lamborghini 88 Tauri i, oprócz unikalnego wyglądu, może on się pochwalić bardzo dobrą specyfikacją!

Tonino Lamborghini 88 Tauri to 5-calowy phablet, który na swoim ekranie z oleofobiczną powłoką będzie wyświetlać obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Za moc odpowiadać będzie 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 801 o taktowaniu 2,3 GHz oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 20-megapikselowy aparat główny, 8 Mpix na przednim panelu oraz baterię o pojemności 3400 mAh, która ma wystarczyć na 1000 godzin w trybie czuwania. Ciekawym dodatkiem są również dwa sloty na karty SIM pracujące w łączności 4G LTE. Urządzenie działać będzie pod kontrolą Androida 4.4.4 KitKat i trafi na rynek już w pierwszych tygodniach stycznia.

Ostatnio pisałem Wam również o Gresso Regal R1, czyli tytanowym smartfonie za 3000 dolarów. Niestety nie wiadomo ile przyjdzie nam zapłacić za model sygnowany logiem pędzącego byka. Jednak warto zauważyć, że specyfikacja jest bardzo mocna i spokojnie może on się również z najmocniejszymi modelami na rynku.

AKTUALIZACJA

Tonino Lamborghini88 Tauri został oficjalnie zaprezentowany i specyfikacja jest taka cena jak w przeciekach. Został on wykonany ze stali i skóry, a jego cena to 6000 dolarów. Jeśli interesuje Was ten model to musicie wiedzieć, że zostanie stworzonych tylko powstanie tylko 1947 sztuk tego telefonu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona