Gresso Regal R1 to tytanowy phablet za 3000 dolarów

Telefony luksusowe od zawsze są dla mnie czymś nie do końca zrozumiałym. Oczywiście oferują wykonanie na poziomie nieosiągalnym nawet  dla topowych słuchawek innych producentów, ale jednocześnie ich specyfikacja to przeważnie tragedia. Ostatnio zaczęło się to zmieniać i dobrym tego przykładem jest Gresso Regal R1.

Gresso Regal R1 to rosyjski produkt, który został wykonany z tytanu. Jego specyfikacja jest bardzo zadowalająca, ponieważ zobaczymy w nim 5-calowy ekran FullHD pokryty szkłem Gorilla Glass, 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej. Do zrobienia zdjęć posłużą nam dwa aparaty: 13-megapikselowy na tylnym panelu i 5 mpix na przodzie. Sercem tego urządzenia jest 4-rdzeniowy procesor nieznanej firmy o taktowaniu 1,5 GHz. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.2 JellyBean.

Specyfikacja nie jest powalająca, ale oprócz świetnego wykonania i tytanu dostajemy też poczucie „wyjątkowości”. Zostanie stworzonych jedynie 999 takich urządzeń i każde będzie oznaczone konkretnym numerem. Jeśli chodzi o cenę, to trzeba za niego wyłożyć aż 3000 dolarów. Dla zainteresowanych w źródłach jest link do strony producenta.

Komentarze

 • Kakau

  Rosyjska odpowiedź na Iphone 6 :)

  • Arrczi

   Mi to bardziej przypomina iPhon 5/5s

 • aaa

  Będzie się strasznie rysował.

 • Paweł Matejek

  android 4.2 lol,jak można wypuścić nowy tel z systemem sprzed laty.

  • slv

   @Paweł Matejek
   A jakiej to funkcji potrzebujesz z Najbardziej Najaktualniejszej wersji Androida, wgranej dopiero co dzisiaj o 4 nad ranem ? :) Sterujesz jakimś promem kosmicznym ze swojego smartfona ? Czy to taka pogoń za cyferkami ? :)

 • Marek Ciesielski

  Andorid 4.2 i nieznany SoC, toć tro odrazu wiadomo, że to jakiś MediaTek

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona