Tim Cook sugeruje integrację z Facebookiem i lepszą Siri w iOS 6 - Tabletowo.pl

Tim Cook sugeruje integrację z Facebookiem i lepszą Siri w iOS 6

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Tim Cook sugeruje integrację z Facebookiem i lepszą Siri w iOS 6 Apple Nowości Plotki / Przecieki Social Media

Począwszy od wersji 5.0, system iOS może pochwalić się integracją z portalem społecznościowym Twitter. W porównaniu z Androidem udostępniającym programistom bogate API, jest to bardzo mało. Miliony posiadaczy mobilnych urządzeń Apple ma także konta na Facebooku. Jak sugeruje Tim Cook w wywiadzie D10 dla All Things D, gigant z Cupertino wyjdzie im na przeciw i wyposaży system iOS 6 w integrację z portalem Facebook.

„Chcemy zaoferować klientom proste i eleganckie sposoby wykonywania codziennych czynności. Facebook ma setki milionów użytkowników. Dla wszystkich posiadaczy iPhone’ów lub iPadów chcemy przygotować jak najlepsze wrażenia z korzystania z Facebooka. Miejcie oczy szeroko otwarte.”

– te słowa są niezbitym dowodem na to, że w iOS 6, tuż obok Twittera, zobaczymy integrację z Facebookiem. Oznacza to szybkie dzielenie się zdjęciami robionymi aparatem fotograficznym, stronami internetowymi, filmami na YouTube, łączenie kontaktów z profilami na portalu Zuckerberga oraz wiele innych.

Oprócz sugestii nawiązania ścisłej współpracy z Facebookiem, Tim Cook uchylił rąbka tajemnicy na temat rozwinięcia możliwości wirtualnej asystentki Siri na telefonach iPhone 4S. Jak stwierdził w wywiadzie, „Apple ma kilka fajnych pomysłów na jej działanie”. Kto wie, może Siri przestanie być funkcją ekskluzywną dla iPhone’a i pojawi się także na tabletach?

via MacRumours

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona