Tijara Mobile Malik Montana
Tijara Mobile (źródło: Tijara Mobile)

Tijara Mobile – nowy operator komórkowy ze średnio atrakcyjną ofertą

Przynajmniej dla klientów, którzy nie są fanami rapera Malika Montany

Teraz właściwie każdy może stać się właścicielem operatora komórkowego. Z możliwości tej skorzystał raper Malik Montana, który uruchomił Tijara Mobile. Sieć ma w swoim portfolio zarówno abonament, jak i ofertę na kartę. Trudno jednak uznać je za najatrakcyjniejsze propozycje na rynku.

Reklama

Tijara Mobile – oferta, cennik

Mimo że oferta operatora jest dość rozbudowana, to jednocześnie jest bardzo przejrzysta. Klienci mogą wybrać zarówno abonament, jak i taryfy na kartę. W pierwszym przypadku Tijara Mobile proponuje trzy pakiety, każdy z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami oraz pakietem internetu:

Reklama
  • 2 GB za 29 złotych,
  • 7 GB za 32 złote,
  • 15 GB za 35 złotych.

Oprócz tego, jest jeszcze jeden abonament za 45 złotych, w którym użytkownik otrzymuje pakiet 40 GB internetu. Rozmowy, SMS-y i MMS-y są dodatkowo płatne (odpowiednio: 29 groszy za minutę, 19 groszy za sztukę, 49 groszy za jeden). W przypadku abonamentu umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, a podane powyżej ceny zawierają rabat w łącznej wysokości 12,30 zł za zgody marketingowe i zgodę na fakturę elektroniczną. Klient musi zapłacić też jednorazową opłatę aktywacyjną w kwocie 30 złotych. Oczywiście istnieje zarówno możliwość kupienia nowego numeru telefonu, jak i przeniesienia już posiadanego od innego operatora.

Jeżeli zaś chodzi o ofertę na kartę, to zainteresowani mogą zamówić poprzez oficjalną stronę internetową Tijara Mobile jeden z trzech starterów: za 50 złotych, za 75 złotych lub za 100 złotych. W każdym przypadku cała kwota będzie do wykorzystania na usługi. Operator przygotował także pakiety, dzięki którym klienci „oszczędzą hajsiwo” (takie określenie używane jest przez twórców tej sieci). Ich skład i ceny są identyczne jak w abonamencie. Po włączeniu mają się one odnawiać automatycznie co 30 dni pod warunkiem posiadania przez użytkownika wystarczających środków na koncie, a niewykorzystany transfer przepada (nie przechodzi na kolejny okres).

Zarówno korzystający z abonamentu, jak i oferty na kartę będą mogli dokupić dodatkowe pakiety internetu:

  • 500 MB za 6 zł (w roamingu w UE 500 MB),
  • 1 GB za 8 zł (w roamingu w UE 690 MB),
  • 2 GB za 12 zł (w roamingu w UE 1,03 GB),
  • 5 GB za 17 zł (w roamingu w UE 1,46 GB),
  • 10 GB za 20 zł (w roamingu w UE 1,72 GB),
  • 20 GB za 35 zł (w roamingu w UE 3,01 GB),
  • 40 GB za 45 zł (w roamingu w UE 3,87 GB).

Po co Malikowi Montana sieć Tijara Mobile?

Artysta jest zdania, że własna sieć komórkowa ułatwi mu kontakt z jego fanami – mają oni otrzymywać spersonalizowane wiadomości SMS i głosowe, a także informacje o konkursach i eventach. Co ciekawe, w planach jest też wdrożenie szyfrowanego komunikatora do rozmów i SMS-ów oraz stworzenie aplikacji, w której będą transmitowane koncerty Malika Montany.

Źródło: Tijara Mobile, Telepolis