Tidal w dowolnej subskrypcji za darmo na dwanaście dni. Bez podawania numeru karty! | Tabletowo.pl

Tidal w dowolnej subskrypcji za darmo na dwanaście dni. Bez podawania numeru karty!

Dołącz do dyskusji 0

Zbliżają się święta, które nieodłącznie kojarzą się nam z prezentami. Te sprawiają nam nie tylko znajomi i członkowie rodziny, ale nierzadko właściciele dużych firm, czy portali. Podobnie jest z Tidalem, którego możecie używać za darmo przez okres dwunastu dni. Nie dość, że zarówno w subskrypcji Premium, jak i HiFi, to bez podawania żadnych swoich danych.

Prawdopodobnie nie muszę mówić Wam, czym jest Tidal. Po pierwsze, już we wstępie wspomniałem, że jest to platforma streamingowa. Po drugie, kilku operatorów komórkowych na polskim rynku współpracuje z serwisem, oferując swoim klientom od czasu do czasu różne korzyści. Większości z Was ta nazwa powinna więc przewinąć się przed oczami chociaż raz. No, ewentualnie ze względu na różnego rodzaju skandale – czy to te z Taylor Swift, czy te z Kanye Westem.

Obrażony Kanye West oraz udający obojętność Jay-Z, współwłaściciel portalu ;)

Podczas całych tych rozważań, warto pamiętać o tym, że Tidal oferuje muzykę w jakości lossless (oczywiście w droższej subskrypcji HiFi), dostęp do muzycznego wideo oraz różnego rodzaju treści redakcyjnych. Standardowy koszt Premium i HiFi to odpowiednio 19,99 i 39,99 złotych miesięcznie, choć obejmująca pięć osób oferta rodzinna to niecałe trzy, tudzież sześć dyszek, a studenci płacą połowę ceny standardowej.

Część z Was zapewne wie, że uruchamiając subskrypcję po raz pierwszy można korzystać z portalu za darmo przez okres trzydziestu dni. A więc co jest specjalnego w tej ofercie? Ano to, że nie trzeba podawać żadnych danych dotyczących swojej karty, wystarczy korzystać. To nie jest zły argument. Po pierwsze – nie każdy ma możliwość płacenia w internecie, po drugie – nie każdy lubi podawać dane swojej karty gdzie popadnie, a po trzecie – nie ryzykujecie, że zapomnicie o wyłączeniu subskrypcji, co wiązałoby się z automatycznym pobraniem pieniędzy z konta. No, pomijam już fakt, że można po prostu wykorzystać tę okazję do dwunastodniowego darmowego testu, a po ewentualnym polubieniu się z platformą załapać się na miesiąc gratis.

źródło: informacja prasowa dzięki PhoneArena
grafika: Tidal, NY Daily News

Polecamy również:

Masz numer na kartę w Play? Możesz dostać 2 GB neta. A trzy miesiące Tidala i miesiąc HBO GO mogą wszyscy

Heyah na święta podwaja pakiet internetu, a do tego daje jeszcze 3 miesiące Tidala za darmo!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona