Thomson THBK1 to 10,1-calowy tablet z Androidem i Windows 8.1!

Thomson-THBK1

Przy wyborze nowego tabletu musimy zastanowić się jaki system operacyjny chcemy mieć. Zarówno Windows 8, iOS, jak i Android mają swoje zalety. Pisał o tym Jakub, ale jeśli nadal nie możecie się zdecydować na jeden system, może warto zainteresować się urządzeniami z Androidem i Windowsem? Taki właśnie jest Thomson THBK1.

Thomson THBK1 to 10,1-calowy tablet, który wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a za moc odpowiada 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3740D o taktowaniu 1,33 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 2-megapikselowy aparat oraz baterię o pojemności 7900 mAh. Jest oczywiście też WiFi, Bluetooth 4.0 oraz złącza MicroHDMI i MicroUSB.

Jednak, jak już wspominałem wyżej, jego największą zaletą ma być możliwość pracy na dwóch systemach operacyjnych. Gdy będziemy z niego korzystać jak z tabletu, to będzie on pracować na Androidzie. Jednak jeśli podłączymy do niego klawiaturę dołączoną do zestawu, to system zmieni się na Windows 8.1. Cena za tą ciekawą hybrydę wyniesie 300 euro, czyli około 1250 złotych. Sądzicie, że takie urządzenie ma szansę na sukces? Zapowiada się bardzo interesująco.

Źródło