The Elder Scrolls Online przez tydzień za darmo | Tabletowo.pl

The Elder Scrolls Online do sprawdzenia przez tydzień za darmo na wszystkich platformach

Dołącz do dyskusji 0

Brak planów na najbliższy tydzień? A co powiecie na przemierzanie ogromnego świata The Elder Scrolls Online, i to całkowicie za darmo? Już od dziś, od godziny 16:00, możecie bezpłatnie sprawdzić tę ogromną grę MMORPG na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Skusicie się?

The Elder Scrolls Online to obecnie moje ulubione MMORPG, do którego raz za jakiś czas systematycznie wracam. Fakt, gra ta nie miała łatwego startu, jednak odpowiedzialne za nią ZeniMax Online Studios nie poddało się i przy pomocy wielu zmian, m.in. pozbycia się płatnego abonamentu, jak i wielu świetnych dodatków (jak recenzowany przeze mnie Elsweyr czy Morrowind), pozwoliło wyjść TESO na prostą. Teraz jest to jedna z największych i najpopularniejszych gier MMORPG, którą gracze z całego świata pokochali. Jeśli jesteście ciekawi, za co dokładnie The Elder Scrolls Online jest tak lubiane, to macie okazję sprawdzić to na własną rękę, choć od razu uprzedzam, gra nie należy do najlżejszych i trochę miejsca Wam zajmie na dysku – bądźcie więc na to przygotowani.

Poniżej znajdziecie linki, przekierowujące was do The Elder Scrolls Online na każdej z dostępnych platform. Czas na darmową grę macie do 13 listopada 2019 roku.

Warto też wspomnieć, że dodatkowo na konsolach gra jest przeceniona o 50% – jeśli więc The Elder Scrolls Online przypadnie wam do gustu, to za około 40 złotych możecie przypisać ją sobie do konta. Wierzcie mi, naprawdę warto!

Sprawdzicie The Elder Scrolls Online podczas darmowego weekendu?

The Elder Scrolls Online: Elsweyr – smoki, koty i kłopoty (recenzja)

Źródło: elderscrollsonline.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona