TESO LPad - najbardziej udany klon iPada? - Tabletowo.pl

TESO LPad – najbardziej udany klon iPada?

Tabletowo.pl TESO LPad - najbardziej udany klon iPada? Chińskie Nowości

Na rynku pojawia się coraz więcej chińskich klonów Apple iPada. Jednym z najbardziej przypominających urządzenie spod znaku nadgryzionego jabłka jest zaprezentowany w ostatnich dniach TESO LPad. Jest to najmłodszy z trzech braci dostępnych obecnie w sprzedaży w Chinach.

Najnowszy chiński produkt mocno inspirowany iPadem może się pochwalić 14 milimetrami grubości oraz 9,7-calowym wyświetlaczem dotykowym. Na jego pokładzie nie powinno zabraknąć WiFi, Bluetooth, 3G oraz odtwarzacza wideo.

Dostępne będę trzy wersje modelu: z Windows 7, MeeGo oraz Androidem 2.2. Pierwsza z konfiguracji będzie wyposażona w procesor Intel Atom Z515 o zegarze 1,2GHz, natomiast dwie kolejne – Intel Atom Z650 o częstotliwości taktowania 1,6GHz.

Tablet TESO LPad kontrolowany przez system Windows 7 pojawi się w sprzedaży na chińskim rynku tegoroczną jesienią. Natomiast androidowa wersja i z MeeGo trafi na półki sklepowe we wrześniu. Nie ma żadnych informacji odnośnie ceny urządzeń.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona