Teraz w Play ubezpieczysz wyświetlacz swojego urządzenia 16

Teraz w Play ubezpieczysz wyświetlacz swojego urządzenia

Pewnie nie raz najedliście się strachu obserwując lot Waszego smartfona w stronę ziemi. Nic dziwnego, gdyż koszt wymiany ekranu to zazwyczaj kilkaset złotych. Na szczęście już od dziś (5 kwietnia 2016 roku) w sieci Play będzie można wykupić ubezpieczenie ekranu. Objętymi tą usługą są nie tylko smartfony, ale także tablety i laptopy. Koszt takiego ubezpieczenia to 5 zł na miesiąc.

Play jako kolejny operator wprowadza możliwość wykupienia ubezpieczenia ekranu dowolnego urządzenia. Polisę zakupić będzie można tylko przy podpisywaniu lub przedłużaniu umowy w salonie. Jej koszt to 5 zł miesięcznie i, co więcej, pierwszy miesiąc jest za darmo – niejako na zachętę.

pęknięty ekran w One E8

Cały proces wymiany odbywać się będzie w systemie door-to-door, czyli bez wychodzenia z domu – urządzenie ma być odbierane i dostarczane pod wskazany wcześniej adres. By dokonać zgłoszenia wystarczy (w ciągu 5 dni od powstania uszkodzenia) zadzwonić na dedykowany numer telefonu lub wypełnić formularz na stronie www. Co ważne, urządzenie naprawiane będzie do kwoty 600 zł i tylko w autoryzowanym serwisie, co nie powoduje utraty gwarancji. Koszt operacji to 59 lub 99 zł – zależny od ceny urządzenia.

Z naprawy można będzie skorzystać raz na 12 miesięcy, a umowę ubezpieczeniową będzie można wypowiedzieć w każdym momencie, lecz bez możliwości jej ponownego uruchomienia.

Często zdarza Wam się upuścić jakieś urządzenie? Skorzystacie z oferty ubezpieczenia w Play?

Ogólne Warunki Ubezpieczenia znajdziecie tutaj.

Źródło: blogplay.pl