fot. Tabletowo

Cyfrowy Polsat ma całkowicie nową, elastyczną ofertę telewizji satelitarnej i kablowej IPTV

Raz na jakiś czas ktoś pokusi się o stwierdzenie, że nieuchronnie nadchodzi zmierzch telewizji. Nawet, jeśli kiedyś rzeczywiście tak się stanie, to na pewno nie w najbliższej przyszłości. Tymczasem Cyfrowy Polsat wprowadza całkowicie nową, elastyczną ofertę telewizji satelitarnej i kablowej IPTV.

Głównymi założeniami, jakie przyświecały operatorowi podczas tworzenia nowej oferty, była prostota oraz elastyczność. I udało się stworzyć taką właśnie propozycję, zarówno w przypadku telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV.

Cyfrowy Polsat – nowa oferta telewizji (cennik)

Przede wszystkim klienci będą mogli wybrać jeden z trzech nowych pakietów podstawowych: S za 20 złotych miesięcznie, M za 30 zł/mies. i L za 60 zł/mies. Jeśli uznają, że to dla nich za mało, będą mieli możliwość dobrania nawet dziewięciu pakietów dodatkowych na czas określony lun nieokreślony. Dzięki temu dostaną pełną swobodę w tworzeniu oferty dostosowanej do własnych preferencji i potrzeb.

Liczba kanałów zależeć będzie od wybranego sposobu dostarczenia telewizji do domu (troszkę więcej jest ich w przypadku kablowej IPTV). W dodatku, im droższy pakiet, tym więcej profitów dostanie klient (dodatkowe kanały oraz bezpłatne CatchUP i ON THE GO). Warto też zaznaczyć, że pakiet dodatkowy Ekstraklasa za 10 złotych miesięcznie dostępny jest tylko w przypadku wybrania pakietu podstawowego L.

Cyfrowy Polsat nowa oferta telewizja satelitarna kablowa IPTV
Nowa oferta telewizji satelitarnej i kablowej IPTV – cennik (źródło: Cyfrowy Polsat)

Cyfrowy Polsat nie ograniczył się jednak wyłącznie do umożliwienia klientom stworzenia idealnego zestawu pakietów. Operator przygotował również kilka gotowych propozycji z filmowymi i sportowymi kanałami premium. Zainteresowani mogą wybrać jeden z trzech pakietów: za 60 zł, 80 zł lub 120 złotych miesięcznie. Oczywiście im większa kwota, tym bardziej rozbudowana paczka, a do tego do dwóch miesięcy abonamentu za 0 złotych.

Cyfrowy Polsat nowa oferta telewizja satelitarna kablowa IPTV pakiety premium
Klienci mogą również wybrać jeden z trzech gotowych pakietów z filmowymi i sportowymi kanałami premium (źródło: Cyfrowy Polsat)

Klienci, którzy zdecydują się na nową ofertę telewizji satelitarnej, będą mogli otrzymać dekoder EVOBOX HD lub EVOBOX Lite z dostępem do funkcji TimeShift (przewijanie i zatrzymywanie do 3 godzin), reStart (opcja oglądania od początku do trzech godzin wstecz) i CatchUP (oglądanie programów nawet do 7 dni po ich emisji). Z kolei do telewizji kablowej IPTV polecany jest dekoder EVOBOX IP.