Tekken 7 autorstwa Namco Bandai

Tekken 7 do zgarnięcia za bezcen. Świetna promocja na gry Bandai Namco

Seria Tekken jest chyba najbardziej kultowym przedstawicielem gatunku bijatyk w naszym kraju. Najnowsza odsłona cyklu – Tekken 7 – dostępna jest w fenomenalnej promocji, która zadowoli nawet najbardziej oszczędnych graczy.

Fenomenalna bijatyka Tekken 7 w bardzo dobrej cenie

Na platformie Steam trwa aktualnie wyprzedaż wydawcy Bandai Namco, który odpowiada za wydanie takich gier jak Dark Souls, Ni No Kuni, produkcji na licencji Dragon Ball czy właśnie serii Tekken.

Tekken 7 dostępne jest do kupienia już za niecałe 38 złotych, czyli prawie najtaniej od początku czasu dystrybucji gry. Produkcja ta zbiera bardzo dobre opinie zarówno od graczy jak i recenzentów i jest jedną z najlepiej ocenianych bijatyk ostatnich lat. Możecie ją kupić w tym miejscu.

Zalecane wymagania sprzętowe gry prezentują się następująco:

  • Procesor Intel Core i5-4690 3,5 GHz lub odpowiednik,
  • Karta graficzna NVIDIA Geforce GTX 1060 lub odpowiednik,
  • 8 GB pamięci RAM,
  • Przynajmniej 60 GB miejsca na dysku.

W Tekken 7 wybierać możemy pomiędzy aż 37 zawodnikami, którzy mogą pojedynkować się biorąc udział w jednym z kilkunastu trybów gry. Zabawy powinno wystarczyć na naprawdę wiele godzin i nawet najbardziej zaprawieni w boju fani gatunku nie powinni się szybko znudzić.

Inne, ciekawe promocje

Bandai Namco zajmuje się wydawaniem gier tworzonych głównie przez japońskich deweloperów i ma w swoim arsenale wiele naprawdę udanych tytułów. W promocji znalazła się znaczna większość z nich.

Oto lista najciekawszych moim zdaniem okazji:

Choć wiele z powyższych produkcji jest dostępne taniej w innych cyfrowych sklepach, to warto pamiętać, że Steam posiada świetny system zwrotów w razie, gdyby gra nie spełniła naszych oczekiwań lub nie działała poprawnie.

Promocja potrwa do 25 czerwca, kiedy to rozpocznie się wyczekiwana od kilku miesięcy wyprzedaż Steam Sale.