Injustice Gods Among Us

Jak zacząć weekend to od dobrej promocji! Injustice za darmo na PC i wybrane konsole

Czy są na sali jacyś fani Mortal Kombat? Jeśli tak, to mam dla nich dobrą wiadomość. Dość bliski kuzyn serii MK, Injustice: Gods Among Us, jest do zgarnięcia za darmo i to na wszystkich kluczowych platformach. Pora więc w końcu sprawdzić kto wygra ten niekończący się od tylu lat pojedynek Batmana i Jokera.

Injustice: Gods Among Us za darmo!

NetherRealm Studios to bardzo doświadczony zespół, spod którego rąk światło dzienne ujrzały takie gry, jak Mortal Kombat 11 czy właśnie rozdawane Injustice. Jeśli marzyliście o tym, by zmierzyć się z którymś z bohaterów DC, to Injustice: Gods Among Us jest właśnie dla Was.

Bijatyka ta sprawdzi się nie tylko podczas imprezy ze znajomymi, ale również podczas gry samemu, ponieważ Injustice: Gods Among Us ma bardzo fajną i ciekawie napisaną fabułę – choć ta nie trwa zbyt długo. Jednym z największych plusów Injustice są niezwykle widowiskowe i świetnie zaprojektowane ataki specjalne każdej z postaci. Jeśli macie wolny weekend to warto grę NetherRealm Studios sprawdzić.

Grę za darmo pobierzecie z poniższych linków:

W przypadku Xboksa One Injustice działa w postaci wstecznej kompatybilności z Xboksem 360. Niestety, na konsoli Microsoftu każdy dodatek musimy pobierać osobno (na PC i PlayStation 4 są one wbudowane w ramach wersji Ultimate Edition).

Wszystkie darmowe DLC do wersji Xboksowej znajdziecie TUTAJ.

Promocja potrwa do godzin porannych 26 czerwca 2020.

Niestety, posiadacze PlayStation 3 i PlayStation Vita nie mogą liczyć na darmowe Injustice: Gods Among Us – na tych platformach gra nadal kosztuje 79 złotych.

Graliście w którąś część Injustice?