Takiego iPhone’a 7 będą produkować Chińczycy | Tabletowo.pl

Takiego iPhone’a 7 będą produkować Chińczycy

Dołącz do dyskusji 0

…albo Tajwańczycy, albo inni pracownicy Foxconnu. Do internetu przedostały się właśnie zrzuty projektu iPhone’a 7 CAD, czyli dość szczegółowy wygląd coraz mniej tajemniczego produktu. Możemy już podsumować, co wiemy na temat nadchodzącego flagowca firmy Apple.

Mieliśmy już zdjęcia i rendery, więcej zdjęć i oczywiście tony przecieków wzajemnie się potwierdzających albo negujących. Ogólnie rzecz biorąc – spore zamieszanie. Do internetu właśnie przedostały się kolejne grafiki, czyli zrzuty ekranu z plików CAD z dokładnym wyglądem iPhone’a 7. Na podstawie tych materiałów fabryki Foxconn będą produkowały nowe smartfony Apple’a.

Co wynika z grafik, które przedostały się do sieci? Przede wszystkim mamy powrót do chyba obecnie największej niewiadomej – tzw. łącza Smart Connector. Jest to port, który po raz pierwszy Apple zastosował w iPadach Pro. Łącze to różni się od konkurencji przede wszystkim faktem, że działa jak magnes.

W iPadzie Pro Smart Connector oferuje poza tym wygodny sposób na podłączanie urządzeń zewnętrznych, takich jak np. klawiatura. Oprócz portu Smart Connector iPhone 7 ma mieć jedynie łącze Lightning. Rendery sugerują również, że urządzenie będzie pozbawione portu na słuchawki. Ta plotka akurat potwierdza się za każdym razem, istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że Apple na dobre zrezygnuje ze starego sposobu na słuchanie muzyki wraz z wprowadzeniem iPhone’a 7.

Nie zmienił się natomiast wygląd. iPhone 7 będzie najprawdopodobniej wyglądał tak samo jak 6s – jeżeli nie liczyć usuniętych pasków na tylnej obudowie – i nie należy się spodziewać, aby Apple wprowadzał jakieś rewolucje w tym temacie. Być może smartfon będzie nieco cieńszy od swojego poprzednika, jednak nie przypuszczam, aby wprowadzono poważniejsze zmiany.

iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus

Źródło: USwitch, 9to5mac

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona