Ważne

Tak może wyglądać iPhone 7

Ostateczny wygląd tegorocznych iPhone’ów wciąż pozostaje dla nas zagadką. Pojawiają się bowiem różne, czasem sprzeczne ze sobą, informacje na ten temat. Jeśli jednak je “przegrzebać” i posortować, można natrafić na kilka spójnych doniesień. Czy więc tak będzie prezentował się iPhone 7?

Wielokrotnie pojawiały się informacje, że Apple w tym roku może zdecydować się na dużo większe rozróżnienie obu przedstawicieli niż tylko poprzez przekątną (a co za tym idzie również i rozdzielczość) wyświetlacza oraz pojemność wbudowanego akumulatora. Tym razem iPhone 7 Plus ma być znacznie lepiej wyposażoną propozycją, m.in. za sprawą podwójnego aparatu głównego.

“Słabszy” wariant, tj. iPhone 7 ma otrzymać pojedynczą kamerę iSight. Sensor ma być większy od tego, jaki znalazł się w iPhonie 6S/6S Plus. Jako pierwsze wskazywały na to szkice, które wyciekły do sieci w połowie marca 2016 roku. Teraz natomiast pojawiło się zdjęcie (widoczne powyżej), prezentujące panel tylny tegorocznego (mniejszego) iPhone’a.

Widać na nim doskonale duże oczko aparatu oraz towarzyszącą mu diodę doświetlającą LED. Jego wiarygodność mogą jednak “podważać” inne przecieki, sugerujące, że Apple powróci do designu, znanego z iPhone’ów 4/4S i pokryje ten element taflą szkła. Z drugiej strony, niżej możecie zobaczyć szkic, prezentujący tę samą część smartfona – okolice górnego prawego rogu w obu przypadkach wyglądają identycznie.

iPhone 7

Co ciekawe, można też zauważyć informacje o wymiarach iPhone’a 7. Wynoszą one 138,30×67,12 mm i są one dokładnie takie same, jak w przypadku iPhone’a 6S. Nie wiadomo natomiast, jak “gruby” będzie smartfon. Jeśli jednak wierzyć ostatnim doniesieniom na ten temat, tutaj również nie powinniśmy spodziewać się znacznej różnicy względem poprzednika.

Źródło: @stagueve, nowhereelse

Komentarze

 • Konrad Uroda-Darłak

  Czy wszystkie tegoroczne urządzenia muszą być tak nieziemsko brzydkie?:s

  • SuperPan Rzodkiewka

   jedyny ładny to chyba s7

   • Konrad Uroda-Darłak

    Też tak uważam, choć HTC 10 też nie zgorszy. Za to LG G5 to jakiś żart.

    • SuperPan Rzodkiewka

     Mi się właśnie HTC 10 głównie nie podoba, zwłaszcza przód. Wygląda jak galaxy s3

     • Konrad Uroda-Darłak

      Co kto lubi :P I tak pozostanę przy starym Mi4 :D

 • Tyran1918

  Coraz brzydsze te iPhone’y.

 • komentator

  Z tyłu przypomina Note 5.

 • kamil

  100% ze będzie ładniejszy. Co jak co ale aplle ma naprawdę dobre wzornictwo i nie pasuje do tego co tutaj widzimy

  • Lel

   Ten apple ze zdjęcia, jak i bieżący z tyłu robi podobne wrażenie w dotyku i dla oka, jak mój tablet za 249 zł. Chropowaty chłodny materiał z grawerem. Jest ok, ale jak na telefon za 200-500 zł.

 • Paweł

  Przypominam iż firma Apple popiera terrorystów i powinna już zniknąć z naszej rzeczywistości, chyba, że też popieracie terrorystów i chcecie ich zaprosić do naszego kraju, aby zademonstrowali najnowsze metody eksplozji przy pomocy iphone7.

  • Tomasz Salich

   Dokładnie tak. Podejrzewam że Steve Jobs wcale nie umarł na raka tylko wysadził się w samobójczym ataku.

   • Paweł

    Jesteś w błędzie, bo jakby żył Steve Jobs to by nie dopuścił do tej kompromitującej sytuacji i zwolniłby wszystkie osoby które by tylko sympatyzowały z terrorystami.
    Poczytaj to się dowiesz, że każdy kto wyznaje islam i dostanie polecenie od duchownego to wysadzi każdego, nawet własną matkę.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona