Wizualizacja niespełnionego snu osób czekających na Surface Phone | Tabletowo.pl

Wizualizacja niespełnionego snu osób czekających na Surface Phone

Dołącz do dyskusji 0

Sporo ludzi przestało mieć złudzenia, że zobaczy w przyszłym roku Surface Phone od Microsoftu. Pojawiające się od czasu do czasu plotki o domniemanej premierze nowego flagowca z Windowsem na pokładzie niewiele mają wspólnego z aktualnymi celami giganta z Redmond. Nie przeszkadza to jednak fanom w tworzeniu grafik przedstawiających urządzenie, w którego posiadaniu chętnie by się znaleźli, gdyby tylko Microsoft dał im taką szansę.

Grafiki przedstawiające Surface Phone pojawiły się w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Niektórzy dostrzegają związek pomiędzy terminem ich wypłynięcia a okresem, w którym Petragon zajął się produkcją Surface Studio dla Microsoftu. Nie uwiarygodnia to jednak tych materiałów jako rzeczywistych przecieków – na grafikach widać nawet logo Carla Zeissa, które nie pojawia się na smartfonach od ho-ho czasu. Zestaw grafik musi być po prostu efektem czyjejś fantazji.

Fakt, że firma oficjalnie nie przekazała mediom informacji, że definitywnie „daje sobie spokój” z projektem Surface Phone, wlewa w serca niektórych odrobinę nadziei, że może kiedyś, być może w 2018 roku, ujrzą swój wymarzony smartfon. Międzyczasie można złagodzić cierpienie tymi ładnymi renderami.

źródło: Nokiapoweruser

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona