Tak wygląda TouchWiz w Androidzie 6.0 Marshmallow | Tabletowo.pl

Tak wygląda TouchWiz w Androidzie 6.0 Marshmallow

Dołącz do dyskusji 0

Pierwsze urządzenia z serii Galaxy otrzymają Androida 6.0 Marshmallow już w grudniu – mowa tu dokładnie o Galaxy S6 Edge Plus i Galaxy Note 5. Jak łatwo policzyć, zostało już tylko kilka tygodni do udostępnienia aktualizacji. Jednak już teraz możecie zobaczyć, jakie zmiany wprowadzi nowa wersja oprogramowania.

A jest ich troszkę, co najlepiej pokazują poniższe trzy screenshoty, na których porównane są obok siebie obecna i nowa wersja TouchWiza. Spostrzegawczy zorientują się, że muszą one pochodzić z Samsunga Galaxy Note 5 (wskazówka: drugie zdjęcie).

Zmiany nie są drastyczne (i dobrze), a raczej kosmetyczne. Mnie osobiście się podobają, ale o gustach się nie dyskutuje i nie każdy może podejść do tej kwestii tak samo pozytywnie, jak ja. Nakładka na pewno pozostanie tak samo lekka, jak obecnie, a być może Samsung zaskoczy i jeszcze bardziej ją „odchudzi”.

Jestem ciekawy, czy powyższe screeny sprawią, że jeszcze bardziej niecierpliwie będziecie czekać na Androida 6.0 Marshmallow dla swoich smartfonów, czy widoczne zmiany raczej nie przypadły Wam do gustu i chętnie zostalibyście przy obecnej wersji oprogramowania. Oczywiście soft ten przynosi nie tylko nowości pod względem wizualnym, ale i wiele dodatkowych funkcji.

*Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy Note 5

Źródło: phoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona