Tak prezentuje się bardziej dopracowana beta Androida 5.0 dla Samsunga Galaxy S5 | Tabletowo.pl

Tak prezentuje się bardziej dopracowana beta Androida 5.0 dla Samsunga Galaxy S5

Dołącz do dyskusji 0

O dość wczesnej kompilacji Androida 5.0 dla Samsunga Galaxy S5 pisałem miesiąc temu. Wtedy jeszcze system miał pełno błędów uniemożliwiających użytkowanie go na co dzień. Po tym, co było na początku października nie ma już śladu. Obecna wersja systemu, mimo że nie jest jeszcze finalną, to działa dużo płynniej i wygląda lepiej.

Wizualnie różnice między starszą, a nowszą kompilacją są w jednych miejscach kosmetyczne, a w innych widać większą unifikację z Material Design. Jednak to, co jest najważniejsze, to szybkość działania, na wideo robi wrażenie. Miesiąc temu mieliśmy do czynienia z wersją oprogramowania oznaczoną jako LRW58J, obecna to LRX02E.

To, co najbardziej rzuca się w oczy, to na przykład pasek stanu w kolorze uruchomionej aplikacji czy nowa czcionka – podobna do oryginalnej z nowego Androida, ale jest odrobinę cieńsza. Są też nowe, delikatniejsze animacje, którym teraz znacznie bliżej do tych z Androida 5.0. Usprawnień jest oczywiście więcej, część widać na wideo z początku wpisu.

Jak działa i wygląda Android Lollipop okraszony nakładką TouchWiz możecie zobaczyć na zrzutach ekranu:

Redaktorzy SamMobile są pod wrażeniem tego, jaki postęp nastąpił w pracy nad systemem w tak krótkim czasie. Chociaż w kilku miejscach brakuje słowa Lollipop, jak np. w ustawieniach to widać, że wszystko nabiera kształtu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona