Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy Note 5 | Tabletowo.pl

Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy Note 5

Dołącz do dyskusji 0

Od kilku dni wiemy już, że 13 sierpnia w Nowym Jorku odbędzie się kolejna z konferencji Samsung Unpacked. Spodziewamy się na niej prezentacji Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus. Ciągle jednak nie jest do końca pewne jak urządzenia te będą wyglądały. Dziś w sieci pojawiły się nowe grafiki, które utwierdzają nas w przekonaniu, że Galaxy Note kolejnej generacji będzie większą wersją Galaxy S6.

Spójrzcie sami:

image image image

Jak pokazują powyższe grafiki, będziemy mieli do czynienia ze szkłem z tyłu i na froncie. Dolna krawędź do złudzenia przypomina tą z Galaxy S6 oprócz jednego szczegółu – przy prawym boku znajdziemy wnękę na rysik S Pen. Będziemy też mieli do czynienia z wystającym obiektywem aparatu.

Możemy być już zatem niemal pewni, że w Galaxy Note 5 nie znajdziemy niestety slotu kart microSD i wymiennego akumulatora… Ciekawa jestem również czy potwierdzą się spekulacje odnośnie dostępności Galaxy Note 5 w wyłącznie w wybranych krajach, o czym pisaliśmy w tym wpisie.

Prawdopodobna specyfikacja Samsunga Galaxy Note 5 przedstawia się następująco:
– 5,7-calowy ekran Super AMOLED QHD,
– 4GB RAM,
– procesor Exynos 7420,
– Android 5.1 Lollipop,
– aparat główny 16 Mpix,
– kamerka 5 Mpix,
– 32 GB pamięci wbudowanej.

Wszystko okaże się jasne już za kilka tygodni.

źródło: Androidheadlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona