Tak będzie wyglądać LG V20?

Do internetu przedostało się kolejne zdjęcie – czy bardziej dokładnie: render – przedstawiające nowy smartfon, nad którym pracuje firma LG. Pochodzi z wiarygodnego źródła, można więc przypuszczać, że tak właśnie będzie wyglądał telefon LG V20.

Źródłem przecieku jest EvLeaks, który słynie z bardzo dokładnych informacji na temat przygotowywanych urządzeń mobilnych. Można więc spodziewać się, że tak właśnie będzie wyglądał następna LG V10. Zresztą, jak dobrze przyjrzeć się grafice, widać spore nawiązania do poprzednika V20. Osobiście render kojarzy mi się również z smartfonami HTC One.

Co rzuca się od razu w oczy to brak podwójnej przedniej kamery. Wcześniej pojawiały się przecieki, że właśnie takie rozwiązanie pojawi się w LG V20. Raczej nie ma też co liczyć na modułowe rozwiązania (vide LG G5), o których również informowały niektóre źródła. V20 wygląda na zdjęciu bardzo klasycznie, może wręcz nawet zachowawczo. To tym telefonem firma LG planuje odzyskać udziały w rynku mobilnym?

lgv20-1

LG zapowiada, że V20 będzie oferować najlepsze rozwiązania dotyczące dźwięku i obrazu. Smartfon ma mieć zestaw audio wyprodukowany przez firm Band & Olufsen. V20 będzie najprawdopodobniej też pierwszym urządzeniem, które trafi na rynek z preinstalowanym systemem w wersji Android 7.0 Nougat. Premiera urządzenia planowana jest na 6 września tego roku.

Źródło: EvLeaks