Tak będzie wyglądać 5,92-calowy Nexus 6 od Motoroli?

Motorola pokazuje ostatnio bardzo ciekawe urządzenia, jak chociażby Moto G i Moto X. Poza tym w planach są kolejne phablety, które mogą namieszać na rynku, jak np. Droid Turbo. Jednak oprócz nich zbliża się również Motorola Shamu, która będzie prawdopodobnie Nexusem 6!

Najnowsze informacje wskazują, że Nexus 6 będzie miał ogromny, 5,92-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Za moc będzie odpowiadać 4-rdzeniowy Snapdragon 805 oraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w tej Motoroli również 13-megapikselowy aparat główny, z możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 4K, 2 mpix na przednim panelu oraz baterię o pojemności 3200 mAh. Ma ona pracować od początku na 64-bitowym Androidzie L. Jeśli chodzi o wygląd, to nowa Motorola może być podobna do Moto X, tylko oczywiście w większym wydaniu.

Nie wiadomo jednak czy taki będzie Nexus 6, ponieważ wcześniejsze przecieki informowały nas o 5,2-calowym ekranie QuadHD z taką samą specyfikacją. Niezależnie jednak, która wersja się pojawi na rynku (niewykluczone, że obydwie trafią do sprzedaży), to zapowiadają się bardzo ciekawe urządzenia. Która wersja jest według Was bardziej prawdopodobna i oczywiście, którą byście kupili?