Tablety Sony (S i P) dostaną Androida 4.0 w kwietniu - Tabletowo.pl

Tablety Sony (S i P) dostaną Androida 4.0 w kwietniu

Tabletowo.pl Tablety Sony (S i P) dostaną Androida 4.0 w kwietniu Nowości

Jeśli jesteś posiadaczem jednego z tabletów Sony, na pewno z niecierpliwością wyczekujesz aktualizacji systemu do wersji Android 4.0 Ice Cream Sandwich, z której to od dłuższego czasu mogą się cieszyć właściciele hybryd Asusa (Eee Pad Transformer – bez 3G oraz Eee Pad Transformer Prime). Producent poinformował dziś, że proces aktualizacji Sony Tablet S i Sony Tablet P do „lodowej kanapki” rozpocznie się pod koniec kwietnia.

Android Ice Cream Sandwich pozwoli na przechodzenie z ekranu odblokowywania bezpośrednio do aparatu, edycję zdjęć w galerii oraz robienie panoramicznych zdjęć. Wprowadzi także nowość, jaką będą „małe aplikacje” (kalkulator, pilot, itp. – przykład poniżej), które będą się otwierały na wierzchu, niezależnie od aktualnie odpalonego programu. Wiele jednak wskazuje na to, że funkcja ta będzie działała z wybranymi aplikacjami, jak YouTube, Google Maps czy przeglądarka internetowa.

Tabletowo.pl Tablety Sony (S i P) dostaną Androida 4.0 w kwietniu Nowości

Ale to nie koniec informacji dotyczących tabletów Sony. Podczas konferencji na targach IFA 2011 w Berlinie producent zapowiedział pojawienie się na rynku Sony Tablet S w dwóch wersjach: 3G i WiFi oraz Sony Tablet P – wyłącznie z 3G. Japoński koncern postanowił zmienić nieco swoją politykę i właśnie ogłosił, że niebawem do sprzedaży trafi model Tablet P w edycji bez 3G (tj. „WiFi-only”). Dodatkowo będzie można nabyć panele w różnych wersjach kolorystycznych (fot. poniżej): złotej, niebieskiej, różowej, czarnej i białej za ok. 60 dolarów.

Jeśli jesteście zainteresowani urządzeniami japońskiego producenta, zajrzyjcie do naszych recenzji: Sony Tablet S i Sony Tablet P.

Tabletowo.pl Tablety Sony (S i P) dostaną Androida 4.0 w kwietniu Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona