Tablety Motoroli: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition - znamy ceny w funtach i euro - Tabletowo.pl

Tablety Motoroli: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition – znamy ceny w funtach i euro

Tabletowo.pl Tablety Motoroli: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition - znamy ceny w funtach i euro Motorola Nowości

Motorola, chcąc ponownie zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów, po wielu miesiącach od wydania pierwszego tabletu (Motoroli Xoom) zaprezentowała dwa kolejne. Na początku listopada poznaliśmy urządzenia: Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition, które w pierwszych krajach miały trafić do sprzedaży w drugiej połowie miesiąca. Motorola słowa dotrzymuje i właśnie zapowiedziała, że tablety wkrótce będzie można dostać w kilku krajach – między innymi w Wielkiej Brytanii i we Francji. Dzięki temu poznaliśmy ceny obu modeli w funtach i euro.

We Francji koszt urządzeń to: 459 euro za Xoom 2 oraz 399 euro za Xoom 2 Media Edition, natomiast w Wielkiej Brytanii, co już wiedzieliśmy wcześniej: 380 funtów za większy model, natomiast 330 funtów za mniejszy. W każdym przypadku mowa o sprzęcie bez 3G (tzn. „WiFi-only”) i 16GB pamięci.

Oba urządzenia pracują w oparciu o Androida w wersji 3.2 Honeycomb, aczkolwiek mają otrzymać aktualizację do najnowszej edycji – Ice Cream Sandwich, a za ich działanie odpowiadają dwurdzeniowe procesory o częstotliwości taktowania 1,2GHz. Zostały wyposażone w aparaty o rozdzielczości 5 Mpix, kamerki 1,3 Mpix, 16GB pamięci oraz 1GB RAM.

Tablet Xoom 2, ważący 599 g, posiada ekran o przekątnej 10,1″, natomiast Xoom 2 Media Edition (386 g) – 8,2″ – oba panele HD zostały pokryte Gorilla Glass. Bateria pierwszego z nich ma umożliwiać oglądanie wideo przez maksymalnie 10 godzin, natomiast drugiego – około sześciu.

Kiedy najnowsze tablety Motoroli trafią do sprzedaży w Polsce? Na chwilę obecną jest to bardzo trudne pytanie, na które nie znamy odpowiedzi.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona