Tablety HTC nie dostaną Androida 4.0

Na polskim rynku dostępny jest tylko jeden tablet internetowy HTCFlyer, ostatnimi czasy często goszczący w serwisie IBOOD. To właśnie sprawia, że – mimo że nie jest najświeższym produktem na rynku – wciąż znajduje nowych właścicieli. Szkoda tylko, że tajwański koncern o nich nie dba. Jakiś czas temu na oficjalnym blogu HTC pojawiła się lista urządzeń, które na pewno dostaną aktualizację do Androida 4.0 – wśród nich Flyer nie było. Dziś informacja ta została ponownie potwierdzona. Firma HTC poinformowała, że żaden jej tablet (Flyer, w Ameryce jako Evo View 4G, oraz Jetstream) nie zasmakuje „lodowej kanapki”.

Na stronie HTC znajdujemy informację o sprzęcie, którego posiadacze jedynie mogą pomarzyć o oficjalnym Androidzie Ice Cream Sandwich. Jest tam zdanie o tym, że wszystkie tablety HTC będą działały w oparciu o te wersje systemu, co obecnie. Czyli że na Androida 4.0 nie ma co liczyć, niestety.

Jednocześnie HTC zaznacza, że brak aktualizacji systemu do najnowszej wersji nie oznacza zaprzestania wspierania tych urządzeń, ewentualnego wydawania łatek oprogramowania, itp. No ale bądźmy poważni – przecież nic innego powiedzieć nie mogli…

tablety htc android 4.0

źródło, źródło