Tablety Archos z serii G9 z Androidem 4.0 ICS w przedsprzedaży - Tabletowo.pl

Tablety Archos z serii G9 z Androidem 4.0 ICS w przedsprzedaży

Tabletowo.pl Tablety Archos z serii G9 z Androidem 4.0 ICS w przedsprzedaży Nowości

Dobre wieści dla fanów tabletów Archos – już wkrótce pojawi się aktualizacja oprogramowania dla modeli z serii G9. Nowa wersja systemu operacyjnego to Android 4.0 Ice Cream Sandwich, nad którym prace rozpoczęły się w grudniu ubiegłego roku.

Choć Archos nie wystosował jeszcze oficjalnej notatki prasowej na ten temat, wiemy, że Android Ice Cream Sandwich dla tabletów z serii G9 jest już blisko. Wskazuje na to nie tylko fakt, iż prace nad nim trwają od kilku miesięcy, ale również uruchomienie przedsprzedaży tych urządzeń wyposażonych w nową wersją systemu. Są one dostępne w sklepach internetowych (np. Dynamism), a data wysyłki wyznaczona została na marzec 2012 roku.

Dla tych, którzy nie znają tabletów Archos G9, przygotowaliśmy drobne przypomnienie. Do serii G9 należą modele Archos 80 G9 oraz Archos 101 G9. Z obydwoma urządzeniami mieliśmy do czynienia podczas ubiegłorocznych targów IFA w Berlinie i zrobiły na nas bardzo dobre wrażenie. Archos 80 G9 to tablet wyposażony w 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A9 1GHz (lub 1,5GHz w wariancie z szybkim dyskiem SSD 250GB), wyjście HDMI, Bluetooth 2.1 z EDR, Wi-Fi oraz funkcję USB Host. Archos 101 G9 cechuje się podobną specyfikacją, lecz zamiast 8-calowego wyświetlacza, ma 10,1-calową matrycę o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli i dwurdzeniowy procesor 1,5GHz.

via Android Community

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona