Ważne

Android 4.0 na Archosie 101 G9. Aktualizacja w Q1 2012 (wideo)

archos g9 android ice cream sandwich

Końcówka 2011 roku przynosi nam same dobre wiadomości związane z Androidem Ice Cream Sandwich. W ostatnich dniach poznaliśmy dwa tanie tablety, które zaoferują najnowszą wersję systemu od Google w niskiej cenie (Ainovo Novo 7 i Plug Impact), a już za rogiem pojawiają się kolejne wieści odnośnie urządzeń, które szykują się do aktualizacji. Jednym z takich modeli jest Archos 101 G9.

Poniżej możecie zobaczyć wideo przedstawiające Archosa 101 G9 pracującego w oparciu o jeszcze nie do końca dopracowanego i dostosowanego do niego Androida Ice Cream Sandwich. Do chwili nagrania filmiku nie działało kilka funkcji, w tym zewnętrzny modem 3G wsuwany w tył urządzenia.

Można odnieść wrażenie, że publikując to wideo Archos chciał zapewnić wszystkie osoby, które teraz, w okresie świątecznej gorączki zakupów, zdecydują się na zakup tego modelu, że nie będą tego żałowały, bowiem tablet otrzyma możliwość aktualizacji Androida.

Warto przypomnieć podstawowe parametry techniczne modelu, są to przede wszystkim: 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor TI OMAP, wyjście HDMI, WiFi, USB host, kamerka, GPS oraz 8GB/16GB flash lub 250GB HDD.

Z tego, co wiemy na chwilę obecną, Android Ice Cream Sandwich dla Archosa 101 G9 (i pewnie w tym samym czasie dla Archosa 80 G9) ma być gotowy w pierwszym kwartale 2012 roku.

źródło

Komentarze

  • luc3ro

    No cóż, to by był idealny tablet gdyby tylko miał 1GB ram-u

  • kolo002

    idealny to by był gdyby jego cena porównywalna była z jakością, a jest drogi jak na plastikową zabawkę

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona