Tablety Archos Arnova dostępne w przedsprzedaży | Tabletowo.pl

Tablety Archos Arnova dostępne w przedsprzedaży

Dołącz do dyskusji 0

Archos słynie z umiejętności zręcznego połączenia interesującej specyfikacji i niskiej ceny w swoich urządzeniach. Dzięki takiej strategii, tablety tej firmy znalazły miejsce w sercach wielu zadowolonych klientów, także w naszym kraju.

Nie tak dawno temu pisaliśmy Wam o nowej serii niskobudżetowych tabletów tego producenta – Arnova. Są to urządzenia wyposażone w pojemnościowe i oporowe ekrany różnej wielkości, procesory Rockchip oraz Androida 2.1 Eclair. Największą ich zaletą jest cena, która nie przekracza 200$.

Tablet Archos Arnova 10, z natychmiastową wysyłką, możemy kupić już za 199.99$, podczas gdy Arnova 8 nadal jest w przedsprzedaży, w cenie 159.99$. Oba urządzenia znajdują się w ofercie sklepu JR.com.

Czy ktoś z Was, ze świadomoścą nadchodzących w drugim kwartale tego roku tabletów Archosa z nieco wyższej półki, skusi się na Arnovę 10 lub 8?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona