Tablety Acera z Windows RT dopiero w Q2 2013? - Tabletowo.pl

Tablety Acera z Windows RT dopiero w Q2 2013?

Tabletowo.pl Tablety Acera z Windows RT dopiero w Q2 2013? Acer Nowości

Od dłuższego czasu wiemy, że tablety z Windows RT wypuszczą następujący producenci: Asus, Samsung, Dell i Lenovo. Czasem do tego grona załapywał się jeszcze Acer, aczkolwiek informacje na ten temat podawane były zawsze z pewnym dystansem. Dziś dowiedzieliśmy się z oficjalnego źródła, że tablety Acera z Windows RT, jeśli w ogóle powstaną, zadebiutują na rynku najwcześniej w drugim kwartale 2013 roku.

Jim Wong, prezes Acera, w wywiadzie dla Reuters wypowiedział się w tej kwestii:

Początkowo mieliśmy bardzo agresywny plan wydania tabletów z Windows RT na początku 2013 roku, ale postanowiliśmy go zmienić przez Microsoft Surface. Nasz dział R&D nie przestał pracować, ale jesteśmy bardziej ostrożni. Oryginalnie planowaliśmy tablety z Windows RT w pierwszym kwartale przyszłego roku, ale obecnie nie wiem czy stanie się to wcześniej niż w drugim kwartale.

Sami widzicie, że wypowiedź Wonga wcale nie jest jednoznaczna. Można z niej również wywnioskować, że Acer tak naprawdę wciąż zastanawia się nad sensem wypuszczania tabletów z Windows RT… No ale właśnie, jestem ciekawa Waszego zdania w tej sprawie – jest w ogóle sens?

Przy okazji warto przypomnieć, że przedstawiciele Acera cały czas negatywnie wypowiadają się o pierwszym tablecie z Windows RTMicrosoft Surface, traktując go jako błąd koncernu z Redmond.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona