TabletKiosk Sahara Slate PC i500 - najmocniejszy tablet na rynku? - Tabletowo.pl

TabletKiosk Sahara Slate PC i500 – najmocniejszy tablet na rynku?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl TabletKiosk Sahara Slate PC i500 - najmocniejszy tablet na rynku? Nowości

Ostatnio Jarek przekonywał, że iPad to nie tylko urządzenie służące rozrywce, ale także do bardziej profesjonalnych zastosowań. Jeśli jesteście bardziej wymagającymi użytkownikami, którzy potrzebują nie tylko tabletu funkcjonalnego, ale także oferującego niesamowitą moc – firma TabletKiosk przygotowała coś właśnie z myślą o takich ludziach, jak Wy. Przed Wami Sahara Slate PC i500.

Tablety z Windowsem mają to do siebie, że funkcjonalnością zbliżone są do przeciętnych laptopów, ale ich obsługa pozostawia wiele do życzenia (o czym przekonacie się czytając dwie recenzje, które niebawem pojawią się na stronie: ICom TerraPad 1050 oraz Toshiba Libretto W100). Jest nadzieja, że Windows 8 to zmieni, ale zanim… warto przyjrzeć się tabletowi TabletKiosk, który jest najmocniejszym tabletem obecnie dostępnym na rynku.

Sahara Slate PC i500 działa w oparciu o procesor Intel Core i7-640LM o częstotliwości taktowania 2,13GHz, mający do dyspozycji 8GB pamięci RAM i dysk twardy o pojemności 320GB. Systemem operacyjnym, pod kontrolą którego pracuje, jest Windows 7 Professional lub OpenSUSE Linux 11. Urządzenie zostało wyposażone w dotykowy ekran o przekątnej 12,1” o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Waga tabletu to, uwaga, 1,5 kg.

Cena podstawowej wersji tabletu to 1749 dolarów. Więcej informacji uzyskasz na stronie producenta.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona