Tablet Vizio: Tegra 4, Android 4.2 i ekran 10,1″ 2560×1600 pikseli | Tabletowo.pl

Tablet Vizio: Tegra 4, Android 4.2 i ekran 10,1″ 2560×1600 pikseli

Dołącz do dyskusji 0
tablet vizio tegra 4

Gdy przed targami CES 2013 pojawiły się informacje, że podczas ich trwania firma Vizio zaprezentuje tablety, pomyślałam, że będą to następne niczym niewyróżniające się z tłumu urządzenia. Myliłam się – przyznaję. Okazuje się bowiem, że najnowsze dziecko producenta może nawiązać walkę z rynkowymi gigantami – parametrami technicznymi i, jak się domyślam, ceną.

NVIDIA dopiero co zapowiedziała swój najnowszy procesor: Tegra 4, a już pojawiły się pierwsze urządzenia dzięki niemu pracujące. Pierwszym z nich jest właśnie tablet Vizio, który wyróżnia się również wyświetlaczem. Ten z kolei ma przekątną 10,1″ i rozdzielczość 2560 x 1600 pikseli. Znacie to skądś? Na myśl powinien Wam przyjść Nexus 10.

Pozostałe dane techniczne zawierają przede wszystkim Androida 4.2 Jelly Bean, 32GB pamięci wewnętrznej, Bluetooth 4.0, kamerki, aparatu oraz WiFi. Według redaktorów TheVerge, produkt Vizio jest lżejszy niż podobne urządzenia tej samej klasy, aczkolwiek konkretne dane dotyczące wagi (i wymiarów) na razie nie zostały ujawnione.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy tablet Vizio trafi do sprzedaży oraz jaka będzie jego cena. Można jednak mieć nadzieję, że ta – w porównaniu do urządzeń pozostałych rynkowych graczy – będzie atrakcyjna.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona