Tablet ViewSonic z Windows 8 w Q2 2012? - Tabletowo.pl

Tablet ViewSonic z Windows 8 w Q2 2012?

Tabletowo.pl Tablet ViewSonic z Windows 8 w Q2 2012? Nowości Plotki / Przecieki

Na rynku tabletów internetowych jest mnóstwo firm, które dotychczas zapowiedziały, że gdy tylko dostaną zielone światło od Microsoftu, rozpoczną prace nad własnymi urządzeniami działającymi pod kontrolą Windows 8. Wśród nich, jak się okazało, jest także ViewSonic, który chce na siebie zwrócić uwagę. Jeden z przedstawicieli producenta – Max Liu, dyrektor ds. marketingu, zdradził, że tablet ViewSonic z Windows 8 zadebiutuje w drugim kwartale 2012 roku. Coś tu jest nie tak, nie sądzicie?

Jeśli uważnie śledzicie newsy z technologicznego świata, doskonale wiecie, że premiera Windows 8 (i pierwszych tabletów pracujących w oparciu o ten system) spodziewana jest w trzecim kwartale 2012 roku. To z kolei może wskazywać na to, że firma ViewSonic wypuści na rynek w drugim kwartale tablet z Windows 7, który jakiś czas później będzie można zaktualizować do „ósemki” – ale takie zagranie ze strony producenta nie byłoby niczym innym, jak wprowadzaniem w błąd. Na temat samego urządzenia nie wiadomo zbyt wiele oprócz tego, że ma posiadać wyświetlacz o przekątnej 10″.

Dodatkowo Max Liu poinformował, że w marcu do sprzedaży trafi ViewSonic ViewPad 10e w wersji z 3G, natomiast w drugim kwartale roku firma ma zaprezentować 2-3 nowe tablety, wśród nich także z Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona